Гамак Naturehike NH17 – розслабляючий відпочинок в парку

23 августа 2022
0 комментариев

Літній відпочинок разом із гамаком має ряд переваг. В лінійці Naturehike є декілька різних моделей, але ми поговоримо про одну з найпростіших – Naturehike NH17.

Naturehike NH17 – це одномісна модель, що має розміри 20 х 11 см в складеному стані та 210 х 148 см – у розгорненому. Вага складає 0,75 кг. Допустиме навантаження – 180 кг. Тканина – 340T нейлон (поліестер).

В комплекті з гамаком йде чохол (він пришитий до гамака, має затяжку та ручку для транспортування в руці або чіпляння до рюкзака).

Також до комплекту додані 2 карабіни і 2 відрізки мотузки (кожний трохи більше 2 м).

https://youtu.be/788u-IwW6kc

Краї гамака мають додаткову вставку. Можливо, це зроблено, щоб край менше врізався в тіло, якщо користувач будете сидіти, звісивши ноги.

Провушини для карабінів виконані зі стропи. Стропа складена вдвоє і прошита.

Тканина гамака досить приємна на дотик, не парить шкіру і майже не нагрівається на сонці.

Загалом гамак є досить цікавим елементом спорядження за певних обставин:

  • займає мало місця;
  • не чутливий до вологого грунту (в нього можна складати речі);
  • швидко сохне у разі потрапляння вологи на матеріал.

Із недоліків гамака Naturehike я б назвав те, що для багатьох користувачів комплектна мотузка може виявитися короткою. Наприклад, я частіше використвую відрізки довжиною 3 м. Крім того мотузка кругла, тому вона сприяє пошкодженню кори дерев.

Сама по собі мотузка якісна: товста (легше розв'язувати вузли) і статична, не пружинить.

Щодо другої моделі гамака, яку виробник називає двомісною, то її єдина відмінність полягає лише в ширині та вазі: вона на 20 см ширше і важче на 50 грам. Окрім класичних моделей гамаків в лінійці виробника також присутня модель, що включає у комплект протимоскітну сітку та тент.

Головне під час відпочинку – пам'ятати, що на гамаку легше замерзнути, тому разом із ним рекомендовано використовувати каремат. Також через форму гамака в ньому майже неможливо повноцінно виспатися.

Автор serj_32 (Сергій Борисович).

Будь яке використання матеріалів дозволене лише після письмової згоди автора.

Любое использование материалов разрешено только после письменного разрешения автора.