Генератор EcoFlow – помічник при перебоях із електрикою
Генератор EcoFlow

31 октября 2022
0 комментариев

Оскільки більшість життя сучасної людини зав'язана на технологіях, постійний доступ до електромережі має життєво необхідне значення. Єдиний робочий варіант, який не дає аварійним відключенням електроенергії застати зненацька, це портативний генератор для використання у будинку, на дачі або в польових умовах.

Компанія EcoFlow – один із провідних виробників автономних джерел енергії, які не мають аналогів за потужністю. Суть технологій бренду ґрунтується на екологічності та функціональності пристроїв, які представлені двома лінійками з різною ємністю та можливостями. У нашому огляді ми розберемо особливості кожної моделі, а також розповімо, у яких ситуаціях стане у нагоді такий пристрій.

Зміст

 1. Зарядна станція EcoFlow – що це таке?
 2. Кому знадобиться портативний генератор?
 3. Огляд станцій EcoFlow
 4. Серія River
  1. EcoFlow River mini
  2. EcoFlow River Pro
  3. EcoFlow RIVER Max
  4. EcoFlow River
 5. Серія Delta
  1. EcoFlow Delta Pro
  2. EcoFlow Delta Max
  3. EcoFlow Delta
  4. EcoFlow Delta mini
 6. Порівняння автономності генераторів
 7. Де замовити генератор в Україні?

Зарядна станція EcoFlow – що це таке?

Пристрої EcoFlow відносяться до портативних типів зарядних станцій, розрахованих на експлуатацію в домашніх та польових умовах. Станція живиться від електромережі і тримає заряд за аналогічним принципом із Power Bank, але здатна заряджатися і від відновлюваного джерела енергії – сонячного світла, для чого в комплект до пристрою потрібно докупити сонячні панелі. При цьому на відміну від Power Bank джерело живлення EcoFlow здатне забезпечити безперебійну роботу приладів із високим споживанням струму, тому до нього можна підключати не тільки зарядні пристрої для смартфонів або ноутбуків, але навіть чайник, міксер або мікрохвильову піч.

У порівнянні з бензиновими і газовими генераторами зарядна станція бренду є повністю екологічною і може похвалитися абсолютно безшумною роботою, тому з таким приладом можна забути про дратівливі звуки і неприємні запахи, що супроводжують функціонування інших, застарілих типів пристроїв.

Переваги використання у домашніх умовах

Переваги використання у польових умовах

 • Можливість вести звичний спосіб життя за відключення електроенергії;
 • Повна безпека та екологічність, тому прилад можна використовувати у закритому приміщенні.
 • Забезпечення всіма благами цивілізації за відсутності доступу до електромережі;
 • Живлення освітлювальних пристроїв та портативних приладів;
 • Повна автономність завдяки можливості поповнення заряду від сонячної панелі.

Кому знадобиться портативний генератор?

Пристрої не мають обмежень у сфері використання, тому все залежить від потреб та фантазії користувача:

 • Для будинку. Під час віялових відключень електроенергії у будинку важливо підтримувати базовий комфорт. Потрібно приготувати обід – до станції можна підключити чайник, електроплитку, блендер чи мікрохвильову піч. Потрібно підзарядити гаджети – до приладу приєднується одразу кілька зарядних пристроїв, а деякі моделі підтримують бездротову зарядку. Необхідне освітлення в темний час доби – підключіть лампу до генератора, щоб спокійно займатися домашніми справами.
 • Для військових. Незважаючи на віддаленість від благ цивілізації, військовослужбовцю необхідно підтримувати базові умови комфорту в польовому таборі і тримати зарядженими пристрої, від яких залежить успіх завдання, а іноді і життя. За допомогою портативної станції можна заряджати смартфони, ліхтарики, рації, акумулятори та інші прилади, а витрачений заряд станції поповнити за допомогою сонячної батареї.
 • Для рибалок та туристів. Якщо в планах багатоденний відпочинок на природі, то портативний генератор прийде на допомогу в ситуаціях, коли потрібно підзарядити акумулятор у ліхтарі та смартфоні, підключити електричну плиту, щоб посмажити рибу, або міні-холодильник для збереження свіжості приготовленої їжі.
 • Для пасіки. Коли бджоляр живе на пасіці протягом багатьох місяців, наявність безперебійного джерела електрики є обов'язковим критерієм, що допомагає підтримувати звичний спосіб життя. Це стосується не лише стандартних ситуацій (підзарядка кишенькових гаджетів та приготування їжі) – до генератора також можна підключити медогонку з електроприводом.

Огляд станцій EcoFlow

Компанія випускає кілька серій генераторів: River та Delta. Вони забезпечують енергонезалежність користувача у разі перебоїв із електроенергією та можуть застосовуватися як альтернатива мережному живленню для функціонування більшості типів приладів, що використовуються у повсякденному житті.

Нижче розглянемо кожну лінійку пристроїв і розберемо основні характеристики моделей.

Серія River

Серія River включає портативні системи 210-720 Вт·год, які мають компактні габарити і вагу від 2.5 до 7.5 кг в залежності від моделі. Їхнє основне призначення – забезпечення користувача електроенергією в польових умовах.

Кожен варіант підтримує функцію швидкої зарядки та працює на батареї NCM – літій-нікель-марганець-кобальт-оксидному елементі живлення, який знижує вагу систем та відрізняється стійкістю до впливу низьких температур.

EcoFlow River mini

Модель має найменші розміри у порівнянні з іншими станціями бренду, при цьому залишається достатньо потужною, щоб живити електроприлади із споживанням 220В.

Основні характеристики:

 • Портативність. Станція важить лише 2.8 кг, тому її можна не тільки перевозити в автомобілі, а й переносити вручну.
 • Ємність 210 Вт·год. У порівнянні зі стандартними Power Bank 10000 мАг, що дорівнює близько 50 Вт·год, River mini дає незрівнянно більше енергії, якої вистачає на 15 підзарядок смартфона або 4 підзарядки ноутбука.
 • Вихід змінного струму 300 Вт. Це дозволяє заряджати кишенькові гаджети, підключати лампи та інші пристрої незалежно від місцезнаходження.
 • Заряджання за допомогою сонячної батареї 100 В. У польових умовах можна скористатися сонячною батареєю 100 Вт, яка доводить заряд пристрою до 80% за 2-3 години в залежності від погодних умов.

Якщо Ви шукаєте компактний генератор, який пропонує більшу потужність, ніж звичайні Power Bank, але є досить портативним для носіння в рюкзаку, тоді модель River mini допоможе впоратися з відсутністю електрики далеко від дому.

EcoFlow River Pro

Ця автономна електростанція призначена для експлуатації у складних умовах і пропонує ємність від 720 Вт·год з можливістю збільшення до 1440 Вт·год. За допомогою River Pro можна одночасно заряджати до 10 окремих пристроїв.

Основні характеристики:

 • Портативність. Попри те, що модель є найпотужнішою в лінійці River, її вага становить 7.6 кг. Для зручності транспортування призначена широка ручка у верхній частині корпусу.
 • Ємність від 720 до 1440 Вт·год. Основна модель 720 Вт·год має вдосконалену версію 1440 Вт·год.
 • Вихід змінного струму 600 Вт. Це ідеальний варіант для живлення пристроїв із високим споживанням. Але якщо цієї потужності недостатньо, то технологія X-Boost дозволяє збільшити її до 1800 Вт.
 • Заряджання за допомогою сонячної батареї 200 Вт. Модель підтримує підключення як однієї, так і кількох сонячних панелей 110 Вт, що забезпечують заряджання пристрою за 4 години.

River Pro – найпотужніший варіант у лінійці, який можна брати у подорож, на дачу або використовувати у військовому таборі, щоб підтримувати заряд використовуваних пристроїв на належному рівні.

EcoFlow RIVER Max

Модель є «золотою серединою», що витримує баланс між мобільністю та функціональністю. Її базова ємність становить 228 Вт·год, яку можна збільшити за допомогою додаткового акумулятора до 576 Вт·год.

Основні характеристики:

 • Портативність. Вага Max версії складає 7.7 кг, а зверху є широка ручка для перенесення. Конструкція дозволяє зняти батарею, що кріпиться до нижньої частини корпусу, аби зменшити вагу основної частини на 2 кг.
 • Ємність від 288 до 576 Вт·год. Початковий показник 288 Вт·год подвоюється за рахунок додаткового акумулятора і досягає значення 576 Вт·год.
 • Вихід змінного струму 600 Вт. Потужності достатньо не тільки для заряджання дрібної техніки, але і для підключення вимогливих пристроїв, як мікрохвильова піч або плазмовий телевізор. Також доступна функція X-Boost, що збільшує потужність до 1800Вт.
 • Заряджання від сонячної батареї 200 Вт. Це екологічний спосіб заряджання за рахунок пари сонячних панелей по 110Вт.

Електростанція River Max підлаштовується під користувача та пропонує кілька варіантів потужності залежно від ситуації. Потрібна підвищена працездатність – використовуйте додатковий акумулятор. Потрібно знизити вагу – від'єднайте батарею та складіть систему в сумку.

EcoFlow River

Простий та універсальний генератор River має потужність 288 Вт·год і заряджається за 1.5 години, щоб підтримувати стабільну роботу домашньої техніки та дрібних аксесуарів, коли немає доступу до електромережі.

Основні характеристики:

 • Портативність. Функціонал вміщається в оболонку вагою 5 кг із зручною ручкою для транспортування.
 • Ємність від 288 до 576 Вт·год. Подібно до моделі River Max, базову можливість у 288 Вт·год можна збільшити до 576 Вт·год.
 • Вихід змінного струму 600 Вт. Декілька роз'ємів AC мають потужність 600 Вт, щоб одночасно живити кілька гаджетів.
 • Заряджання від сонячної батареї 200 Вт. До моделі можна підключити до 2 батарей по 110Вт. Заряджання займає близько 3 годин.

Якщо Ви бажаєте мати про запас просту і надійну систему на випадок зникнення електроенергії або тривалого перебування далеко від цивілізації, то River – недорогий та ефективний варіант.

Серія Delta

Лінійка складається з флагманських моделей бренду ємністю в межах 1000 – 3600 Вт·год, щоб електротехніка працювала ще довше. Однак заради потужності користувачеві доведеться поступитися портативністю – такі станції мають значну вагу, яка може досягати 45 кг.

EcoFlow Delta Pro

Знайомство із серією почнемо з найпотужнішого електрогенератора Delta Pro, який підходить для живлення будь-якої домашньої техніки, включаючи холодильник. Крім ємності модель пропонує найшвидшу зарядку у світі та витримує понад 6 тисяч циклів. Однак через розширені можливості ціна на модель досить висока.

Основні характеристики:

 • Ємність від 3.6 до 25 кВт·год. Залежно від ситуації її можна збільшити до 25 кВт·год, використовуючи генератор Smart.
 • Вихід змінного струму від 3600 до 7200 Вт. Один блок має вихідну потужність 3600 Вт, але X-Boost збільшує її до 4500 Вт для живлення конвектора, холодильника та іншої техніки з великим споживанням.
 • Просте транспортування. Корпус оснащений двома коліщатками та ручкою, дозволяючи переміщати генератор по будинку.
 • Швидка зарядка 6500 Вт. Рекордно швидка зарядка заряджає елемент живлення за 105 хвилин.
 • Заряджання від сонячної батареї 1600 Вт. У Delta Pro є функція підключення сонячної батареї, яка допомагає тримати станцію зарядженою та зменшувати щомісячний рахунок за електрику. До моделі можна підключити сторонні панелі.
 • Батарея LFP. Це єдина станція серії, в основі якої знаходиться акумулятор LFP, що пропонує більше 6.5 тисяч циклів.

Delta Pro сумісна з будь-якою продукцією бренду, у тому числі комплектами акумуляторів та панеллю Smart Home. Додайте до функціоналу інтелектуальне керування температурою та споживанням електрики та отримайте кращого у своєму роді помічника на випадок непередбачених перебоїв із електрикою.

EcoFlow Delta Max

Модель DELTA Max – мобільний варіант домашнього резервного живлення на час відсутності електроенергії. Генератор пропонує адаптивні можливості, комбіновану зарядку та сумісність із кількома сонячними панелями.

Основні характеристики:

 • Ємність від 2 до 6 кВт·год. Основну потужність можна розширити до 6 кВт·год за допомогою кількох допоміжних акумуляторів.
 • Вихід змінного струму 3400 Вт. Аксесуар із технологією X-Boost дозволяє швидко запитати пристрої із високим споживанням струму. Це може бути фен, кавова машина та навіть холодильник.
 • Просте транспортування. Незважаючи на вагу 21.7 кг станція все ще залишається легшою, ніж Delta Pro. При цьому конструкція зберігає портативність і без проблем переміщається з однієї кімнати до іншої.
 • Комбінована зарядка потужністю 3400 Вт. Розряджений акумулятор заряджається протягом 1 години 5 хвилин. Також можна поєднувати зарядку від електромережі та сонячної панелі. В результаті досягається потужність 2600Вт.
 • Заряджання від сонячної батареї 800 Вт. Головні переваги застосування сонячних батарей – повна екологічність та ефективність незалежно від зовнішніх факторів. До станції підключається до 2-х фірмових панелей потужністю по 400 Вт, але завдяки напрузі 11-100В можна приєднувати панелі інших виробників.
 • Батарея NCM. Елемент живлення забезпечує 800 циклів розряду-заряду, чого вистачає багато років використання.

Delta Max сумісний із інтелектуальним генератором EcoFlow на випадок аварійного відключення електрики і може керуватися віддалено через спеціальну програму на смартфоні, щоб кожна деталь була під контролем користувача.

EcoFlow Delta

Базова версія Delta вважається найкращою мобільною станцією на сьогоднішньому ринку. Вона здатна одночасно заряджати до 13 різних пристроїв.

Основні характеристики:

 • Ємність 1260 Вт·год. Її вистачає для горіння ламп, роботи холодильника або мікрохвильової печі.
 • Вихід змінного струму 1800 Вт. Станція має 6 роз'ємів з AC 1800 Вт, що підходить для підключення інструментів та великої техніки.
 • Портативність. Конструкція вагою 14 кг дозволяє возити станцію в машині, якщо є потреба в електриці далеко від будинку.
 • Швидка зарядка 1200 Вт. Модель стала першою станцією в асортименті, яка підтримує можливість швидкої зарядки і через 60 хвилин заряджає елемент живлення до 80%.
 • Заряджання від сонячної батареї 400 Вт. Завдяки підключенню трьох панелей елемент живлення заряджається за 210 хвилин.
 • Батарея NCM. Розумна система відстежує поточну напругу та інші параметри вбудованої електроніки. Щодо терміну служби елемента живлення – він сягає 800 циклів.

Базова модель Delta – «золота середина», що має ефективність і достатню портативність для використання як вдома, так і за його межами.

EcoFlow Delta mini

Версія mini важить 10.7 кг – це найкомпактніша станція в лінійці Delta. Але попри невеликі габарити пристрій все ще демонструє вражаючу працездатність, щоб користувач не поступався власним комфортом через перебої з електроенергією.

Основні характеристики:

 • Ємність 882 Вт·год. Її вистачає на кілька днів інтенсивної експлуатації із підключенням великої техніки, а також для підзарядки кишенькових гаджетів у подорожі.
 • Вихід змінного струму 1400 Вт. Прилад дозволяє заряджати 12 різних гаджетів одночасно.
 • Надлегка конструкція. Портативність – одна з головних переваг Delta mini. Електростанція важить трохи більше 10 кг, тому може переноситися у руках або перевозитись у багажнику автомобіля.
 • Швидка зарядка 900 Вт. Процес зарядки до 80% займає 60 хвилин, а до 100% – 1 годину 35 хвилин.
 • Заряджання від сонячної батареї 300 Вт. Генерування сонячної енергії відбувається за рахунок пари сонячних панелей – цього вистачає для повного заряджання за 4 години.
 • Батарея NCM. Акумулятор витримує 800 циклів розряду-заряду і гарантує стабільну роботу станції протягом багатьох років.


Коли мобільність – основна вимога до електростанції, модель mini здатна приємно здивувати невеликими габаритами 37.8 х 18.4 х 24 см і вагою 10.7 кг. При цьому прилад має достатню потужність для живлення більшості типів пристроїв, що використовуються в побуті та в польових умовах.

Порівняння автономності генераторів

Ми провели тестування та пропонуємо порівняльну характеристику часу роботи всіх зарядних станцій бренду, щоб Ви краще орієнтувалися у їх можливостях.

Серія River

Серія Delta

River mini

River

River Max

River Pro

Delta mini

Delta

Delta Max

Delta Pro

Лампа 10 Вт

12 год (AC)

27 год (DС)

8.5 год (АС)

25 год (DС)

17 год (АС)

50 год (DС)

21 год (АС)

64 год (DС)

>30 год

>35 год

>60 год

>108 год

Телевізор 110 Вт

1.6-3.2 год

2-4 год

4-8 год

5-10 год

6 год

8 год

15 год

27 год

Холодильник 150 Вт

1.2-2.4 год

1.5-3 год

3-6 год

4-8 год

5 год

6 год

11 год

20 год

Кавомашина 1000 Вт

/

10-12 чашок

21-25 чашок

28-32 чашок

35-40 чашок

50-60 чашок

90-100 чашок

150-170 чашок

Фен 1600 Вт

/

0.4-0.8 год

0.8-1.6 год

1-2 год

0.5 год

0.7 год

1.2 год

2 год

Де замовити генератор в Україні ?

Потрібна безперебійна електростанція EcoFlow? Купити автономне обладнання для дому та використання в польових умовах можна в онлайн-магазині Fonarik.com – продавця туристичного та тактичного спорядження й аксесуарів для людей, які цінують комфорт у будь-яких умовах.