Ліхтар Nitecore MT21C

Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Ліхтар Nitecore MT21C
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Nitecore MT21C
Артикул: 6-1300
Nitecore MT21C-відмінна риса ліхтаря полягає в його поворотній голові з кутом нахилу в 90⁰
Немає в наявності
Артикул: 6-1300
Ціна
2 093 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 105 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Ліхтар Nitecore MT21C
  кодування ANSI Харчування Турбо Високий Середній Низький Мінімальний Строб SOS Маяк
  Яскравість
  1000 люмен 400 люмен 190 люмен 50 люмен 1 люмен 1000 люмен 1000 люмен 1000 люмен
  Максимальна дальність променя
  184м. 122м. 85м. 42м. 6м.
  Час роботи Nitecore 1X18650 (3,7 в, 3500 мАч) 1 година 3 години 45 хвилин 7 годин 30 хвилин 25 годин 700 годин
  Ліхтар 1х18650 (3,7 В, батарея 3400mAh) 58 хвилин
  3 години 35 хвилин 7 годин 20 хвилин 24 години 680 годин
  Ліхтар 1х18650 (3,7 в, 3200 маг) 53 хвилини
  3 години 20 хвилин 3 години 22 години 620 годин

  Опис ліхтаря Nitecore MT21C:

  На даному етапі розвитку, компанія Найткор розробляє все більше і більше нових пристроїв, які також володіють новими відмінними якостями виділяють їх серед більшості. Ось хороший приклад, одного пристрою, а саме ліхтаря з багатофункціональної серії-це MT21C. раніше компанія не представляла щось подібного. Відмінна риса ліхтаря полягає в його поворотній голові з кутом нахилу в 90⁰. З такою особливістю сфера застосування ліхтаря розширюється в два рази, так як Nitecore MT21C можна використовувати як щоденного світіння, так і як в ролі L-образного робочого пристрою. І результатом взаємодії компактності і потужності допоможе легко впорається з виконанням будь-якого поставленого завдання. За рахунок компактності його можна носити як в руці і використовувати як кишеньковий, але Вбудована Функція повороту голови перетворює ліхтар в L-подібний, що в підсумку передбачає використання як для промислових робіт, для ремонту транспортних засобів в темний час доби і використання правоохоронними органами.

  Ліхтар MT21C обладнаний потужним джерелом світла, що дозволяє виробляти максимальний світловий потік в 1000 люмен і при цьому висвітлювати відстань в 184 метри. При повороті голови ліхтаря на 90⁰ у користувача з'являється можливість приміщення ліхтаря в нагрудну кишеню при цьому звільняючи руки-підвищуючи ефективність в роботі. Великою перевагою ліхтаря також явялется система підвіски або фіксування на будь-якій поверхні. За рахунок металевої петлі MT21C можна повісити на гілку або будь-який інший Виступаючий підвіс, наприклад, в майстерні гаража. Але петля не єдиний спосіб кріплення ліхтаря, також є вбудований магніт в торцевій частині, що дозволяє зафіксувати MT21C на будь-якій металевій поверхні, наприклад, на капоті автомобіля.

  Управляється вбудованим металевим перемикачем, який з легкістю виконує перемикання всіх запрограмованих режимів, в які входять 5 стандартних режимів яскравості і 3 спеціальних режиму. Інтегрована технологія ATR, що дозволяє автоматично управляти температурою, не даючи ліхтарю перегрітися і при цьому забезпечувати оптимальну продуктивність. Корпус незвичайного за розширеними функціями ліхтаря, виконаний з міцного аерокосмічного алюмінієвого сплаву і неймовірним для пристрою анодованим покриттям військового класу HAIII. Що в комплексі робить MT21C більш міцним і придатним для різного типу застосування.

  Світлодіод

  Запорука успіху будь-якого ліхтаря полягає основному в його світлодіоді, і в даному ліхтарі йому відведено дуже багато уваги. Завоював хорошу популярність джерело світла, виготовлений американською компанією CREE, а саме модель XP-L HD V6. Використана модель завоювала популярність серед своїх аналогів включно ліхтарі від компанії Найткор, які були раніше представлені. Цей різновид світлодіода відрізняється своїми параметрами роботи, засновані на низькому споживанні енергії, але і виводять максимальне значення потужності.

  Інноваційний Американський світлодіод являє собою джерело світла, що ідеально підходить для ліхтарів з багатофункціональної серії MT. Наділений усіма потрібними властивостями роботи починаючи від продуктивності, яка становить 1000 люмен. Значення потужності все ще нічого не дає користувачеві, а ось параметри, на які він ділиться, можуть вже щось пояснити. Чудовий для ліхтаря невеликого розміру параметр як дальність відіграє велику роль, так як від значення в «метрах» залежить його застосування. Дальність світіння ліхтаря Nitecore MT21C становить 184 метри. Представлений параметр дальності моментально розширює область використання, так як з таким освечиваемим відстанню можна користуватися його як в щоденних, туристичних і навіть в правоохоронних цілях.

  Щоб досягти зазначених значень яскравості і дальності, разом зі світлодіодом використовуються і сучасні технології грунтуються на законах оптики. Першим що хотілося б відзначити це кристалічне покриття рефлектора дозволяють досягти максимального відображає ефекту від світлодіода. Але важливу роль відіграє і прецизійна Цифрова оптична технологія, завдяки якій форма рефлектора володіє ідеальними формами, що також підвищує відбивний ефект.

  Використана модель світлодіода раніше була представлена на попередніх новинках, а саме кишеньковому ліхтарі з серії E-Nitecore EC22, і багатофункціонального ліхтаря Nitecore MT22C, яких об'єднує єдиний перемикач обертаючого типу.

  Елемент живлення

  Для того, щоб розширити функціональні можливості ліхтаря до того рівня, до якого вони презентовані в готовій моделі,виробником було вирішено застосовувати в ролі основного елемента живлення, акумулятор літій-іонного типу 18650, що перезаряджається. Таке рішення було вироблено, з кількох причин, перша це тому що даний елемент живлення наділений кращими на сьогоднішній час характеристиками збереження початкового заряду, які доповнюються загальним обсягом заряду. При тому що різновид 18650 передбачає розробки акумулятора з вбудованим micro-USB портом і навіть акумулятора який на холоді при температурі-40⁰С втрачає на 86% менше заряду.

  Але також різновидом використання і альтернативним джерелом живлення стають батарейки типорозміром CR123 і акумулятори типорозміром RCR123. Альтернативні джерела живлення в ролі CR123 і RCR123 наділяють ліхтар значно меншим часом роботи. Але все ж дозволяють йому оптимально працювати, надаючи користувачеві доступ до всіх режимів роботи. Максимально можливий час роботи ліхтаря становить значення 700 годин в мінімальному режимі.

  Управління

  Ліхтар MT21C володіє не повторюваними функціями в роботі, оснащений також і базовим набором режимів, з якими він зможе виконувати будь-які поставлені для нього цілі. А саме 3 режими регулювання яскравості і 3 спеціальних режиму з унікальним кодом світіння. Всі представлені режими управляються всього лише одним перемикачем виконаного з алюмінієвого сплаву. Раніше кнопки такого типу були використані на більш потужних ліхтарях, наприклад, із серії ТМ.

  Кнопка розташувалася на бічній грані, що надати користувачеві комфорт при використанні ліхтаря. Раніше в інших моделях кнопка розміщувалася на голові ліхтаря, але так як MT21C володіє поворотною головою, кнопку розмістили на корпусі, трохи нижче голови. І головне кнопку неможливо буде зачепити при повороті голови.

  Технологія

  Індикація заряду

  Найточніша технологія, розроблена компанією Nitecore, і дозволяє з неймовірною точністю в 0.1 V встановити заряд встановленого елемента живлення. Відразу після установки акумулятора вбудований індикатор блимання синього світлодіода встановить рівень заряду. Використання такої технології надасть користувачеві можливість контролювати заряду, і виконувати своєчасну заміну елемента живлення.

  Основні особливості та інновації

  • Багатофункціональним ліхтарик з головною частиною, регульованою під кутом до 90°
  • Використовується світлодіод CREE XP-L HD V6
  • Максимальна потужність до 1000 люмен
  • Технологія точної цифрової оптики (PDOT) забезпечує чудову ефективність відбивача
  • Відрізняється високою піковою інтенсивністю в 8 500 кандел і дальністю променя до 184 метрів.
  • Використовуючи бічний перемикач, можна задавати 5 рівнів яскравості і вибирати 3 спеціальних режиму.
  • Високоефективний елемент живлення постійного струму забезпечує максимальний час роботи до 700 годин
  • Вбудований індикатор живлення відображає значення заряду акумулятора, що залишився (Патент № ZL201220057767. 4)
  • Індикатор живлення відображає напругу батареї (з точністю до 0,1 В)
  • Вдосконалена технологія регулювання температури (ATR)
  • Захист від зворотної полярності
  • Загартоване надпрозоре мінеральне скло з покриттям антивідблиску.
  • Виготовлений з авіаційного алюмінієвого сплаву з твердим анодованим покриттям НАІІІ, що застосовується у військовій промисловості
  • Водонепроникність відповідає стандарту IPX8 (при можливості занурення на глибину до двох метрів)
  • Ударостійкість при падінні з висоти до 1 метра
  • Магнітна основа і можливість установки на торцеву частину

  Комплектація

  • ліхтар Nitecore MT21C
  • ремінець на зап'ясті
  • запасне кільце ущільнювача
  • кліпса
  • чохол
  • інструкція користувача російською мовою
  • фірмова подарункова упаковка Nitecore з унікальним серійним номером (продубльований на корпусі ліхтаря) для захисту від підробок. Оригінальність продукції можна перевірити на сайті виробника
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендNitecore
  Типкишеньковий
  Призначеннятуристичний, на кожен день, для риболовлі, розшуковий
  СвітлодіодCree XH-L HD V6
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм1000
  Дальність184 м
  Потужність3,7Вт
  Елементи живлення18650, 2 x CR123A
  АКБ в комплектіні
  Магнітне кріпленняТак
  Режими роботи8
  ВодонепроникністьIPX-8
  Довжина131 мм
  Діаметр25.4 мм
  Діаметр головної частини25.4 мм
  Вага103.5 г
  Матеріал корпусуалюміній
  Комплектаціяфонарь Nitecore MT21C, ремешок на запястье, запасное уплотнительное кольцо, клипса, чехол, инструкция пользователя на русском языке, фирменная подарочная упаковка Nitecore с уникальным серийным номером (продублирован на корпусе фонаря) для защиты от подде
  Гарантія5 років
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)