Ліхтар Nitecore P26

Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Ліхтар Nitecore P26
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Nitecore P26
Артикул: 6-1296
Лінійка ліхтарів P забезпечує користувача дуже великим вибором освітлювальних пристроїв з різними галузями їх використання. Розглянута серія заявила про оновлення, а саме тактичному пристрої Nitecore P26, який володіє незвичайною для тактика системою управління, а саме рівнями яскравості.
Немає в наявності
Артикул: 6-1296
Ціна
1 950 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 98 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Ліхтар Nitecore P26
  кодування ANSI Харчування Турбо Мінімальний
  Яскравість
  1000 люмен 0.5 люмен
  Час роботи Nitecore 18650 (2600 мАч) 40 хвилин 289 годин
  Nitecore 18650 (3400mAh) 55 хвилин
  485 годин
  Nitecore 18650 (3500mAh) 1 година
  500 годин

  Опис ліхтаря Nitecore P26:

  Лінійка ліхтарів P забезпечує користувача дуже великим вибором освітлювальних пристроїв з різними галузями їх використання. Розглянута серія заявила про оновлення, а саме тактичному пристрої Nitecore P26, який володіє незвичайною для тактика системою управління, а саме рівнями яскравості. Переважним параметром презентованого освітлювального пристрою, є обертовий перемикач, в першу чергу забезпечує виконання плавної зміни яскравості і гарантує доступ до одного спеціального режиму» Строб", розміщення описуваного перемикача виконано на бічній частині ліхтаря.

  М'яке і в той же час плавне регулювання яскравості проводиться від найнижчого режиму в 0.5 люмен і до найвищого в 1000 люмен, і в разі подальшого обертання перемикача включиться єдиний спеціальний режим «Строб».

  Габаритні розміри всієї конструкції і діаметр головної частини надають можливість застосування пристрою Nitecore P26 в ролі підствольного, що в результаті поєднує його з великою кількістю аксесуарів починаючи від виносних кнопок і закінчуючи кріпленнями на зброю з дифузорами і фільтрами. Потужність, яка проводитися презентованим ліхтарем володіє неймовірними показниками і становить 1000 люмен, і завдяки використаним додатково цифровим технологіям, дальність променя становить цілих 310 метрів.

  Додаткові і в той же час основні технології, що вкладають величезну роль в Продуктивність P26, і головне разом гарантують кращі значення в роботі при екстремальних умовах. Перша і сама не помітна "візуально «особливість – це його вбудована плата, від якої можна сказати залежать абсолютно всі» видимі" показники роботи. Наприклад, постійне світло без мерехтіння, що знижує навантаження на очі, розумне контролювання зарядом і гарантують час роботи до 500 годин. Інтелектуальне управління температурою, що надають функції автоматичного регулювання яскравістю і інтегрований протиударний механізм, який з легкістю зможе витримати віддачу від вогнепальної зброї із захистом від зворотної полярності.

  Світлодіод

  У новій моделі тактичного освітлювального пристрою, особливу увагу виділено виключно головному джерелу світла, так як він відіграє велику роль в ситуації виникла в екстремальних умовах.

  Пристрій Nitecore P26 застосовує Сучасний світлодіод американського виробництва, який в один час володіє кращими показаннями в освітленні, а по-друге низьким споживанням енергії при різній яскравості. Джерело світла CREE XP-L HI V3 створює неймовірний потік світла в 1000 люмен, але і застосування таких технологій як «кристалічне покриття» працює в поєднанні з технологією «прецизійної цифрової Оптики», перетворюють потік світла на дистанцію в 310 метрів. Але і завдяки інтенсивності променя о 24.000 кандел освітлювана територія робиться видимою як в дощ, так і в туман.

  Застосовуваний світлодіод дуже часто можна зустріти в ліхтарях компанії Nitecore, які володіють неймовірними показниками у функціонуванні і також великою сферою використання, наприклад, потужний освітлювальний пристрій Nitecore TM26GT – обладнаний відразу чотирма світлодіодами. Також важко не привести в приклад відмінний ліхтар з серії P, а саме Nitecore P10GT в який вбудована функція Strobe Ready. Але і єдина "поки" в своєму роді модель Підводного освітлювального пристрою з піковою глибиною занурення до позначки в 30 метрів – Nitecore DL10.

  Представлений пристрій наділений невеликим спектром режимів світіння, і включає всього 3 режими з яких один спеціальний. Різноманітне, але невелика кількість режимів впроваджено тому, що у освітлювальний пристрій обладнано поворотним перемикачем і завдяки йому можна управляти плавно змінювати яскравість від 0.5 люмен і до 1000 люмен. Наявність єдиного спеціального режиму робить його дуже важливим з яскравістю в 1000 люмен-це режим Строб.

  Елемент живлення

  Дуже практичне і невелике в габаритних розмірах освітлювальний пристрій з чудовими параметрами у функціонуванні, також володіє хорошими позитивними якостями по суміщеності з елементами, що забезпечують харчування. Основне середовище застосування ліхтаря, є тактичне використання і поєднання з збройовими кріплення - ще одне тому підтвердження. Область використання пристрою Nitecore P26 гарантує тривалий період функціонування, що в підсумку залежить від використаного елемента живлення. Ліхтар P26 сумісний з трьома батареями, першим і найнадійнішим джерелом живлення послужить акумулятор 18650, так як у всьому фізичним і хімічним властивостям краще зберігає заряд і наділений набагато більшим об'ємом, якщо порівнювати з батарейками CR типу.

  Великий потенціал можливостей встановленої плати, крім зазначеного акумулятора 18650, передбачає поєднання з CR123 і RCR123, і які використовуються тільки в однаковій парі. В результаті порівняння елементів, що забезпечують живлення 18650 і CR123, піковий період світіння від одного заряду акумулятора 18650 – цілих 500 годин, а CR123-час світіння від одного заряду становить період в півтора рази зменшений, і також параметр залежить від манери використання. Величезною перевагою поворотного перемикача, є те, що з ним можна встановити зручну яскравість, і в результаті чого період роботи буде розраховуватися індивідуально.

  Управління

  Освітлювальний пристрій для тактичного застосування Nitecore P26 оснащений двома різними за типом перемикачами, одним з яких є – поворотний, а другим – стандартна і звична користувачам кнопка. Розміщені в різних місцях роблять управління ще простіше і зручніше. Бічний перемикач розмістився-збоку, для надання можливості легкого регулювання яскравістю, а звична кнопка розмістилася на торці, надаючи швидкий доступ до активації і деактивації світла.

  Матеріал, з якого виготовлений поворотний перемикач - це міцний і надійний алюмінієвий сплав зі спеціально нанесеною накаткою, що надає краще зчеплення з пальцем або поверхнею рукавички. Кнопка, розміщена з торцевого боку виготовлена з еластичного матеріалу, який за властивостями дуже стійкий до різного механічного впливу і різких перепадів температури.

  Технологія

  Покращене регулювання температури

  Унікально запатентована виробником технологія, забезпечує кращу ступінь безпеки і збільшує загальний період експлуатації ліхтаря і комплектуючих. Розташовані по все внутрішньої конструкції температурні датчики, з'єднані з платою для загального контролю. Результатом функціонування всіх датчиків і плати, є автоматичний контроль температури, і при значному підвищенні якої, ліхтар знизить яскравість до повернення колишньої і більш стабільної температури.

  Постійне світло без мерехтіння

  Інтегрована високоефективна ланцюг, яка проходить через плату управління від використовуваного елемента живлення до інноваційного світлодіода, забезпечує користувачеві неймовірний візуальний ефект, який стає помітний при тривалому світінні. Вироблений потік світла абсолютно не має мерехтінь, підсумком чого ставати зниження навантаження на очі усуваючи втому.

  Основні особливості та інновації

  • Багатофункціональний освітлювальний пристрій з плавним управлінням яскравості
  • Застосовується інноваційний Американський світлодіод CREE XP-L HI V3
  • Гранично випромінювана потужність становить 1000 люмен
  • Вбудована технологія "точної цифрової Оптики" гарантує високі значення відбиття рефлектора
  • Максимальна насиченість 24000 кандел і дистанція світіння до 310 метрів
  • Кнопка, розміщена на торцевій стороні для тактичного використання
  • Плавне регулювання яскравості, складові від 0.5 люмен до 1000 люмен і єдиний спеціальний режим " Строб»
  • Високоефективна схема живлення постійно надходить струму гарантує граничний період функціонування до 500 годин
  • Інтегрований протиударний механізм здатний витримати віддачу від вогнепальної зброї із захистом від зворотної полярності (Патент №: 201220677948,7)
  • Покращена технологія управління температурою
  • Інтегроване тактичне кільце з міцного металу
  • Комплектація складається з кліпси виконаної з нержавіючої сталі з титановим покриттям
  • Виконаний з міцного авіаційного алюмінієвого сплаву з твердим покриттям HAIII, використаним у військовій промисловості
  • Вологозахист відповідно міжнародного стандарту IPX8 (з можливістю занурення на глибину до 2-х метрів)
  • Ударостійкість до 1.5 метра
  • Стійкість на торці
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендNitecore
  Типкишеньковий, кемпінговий, підствольний, тактичний
  Призначеннятуристичний, на кожен день, для полювання, для риболовлі, подствольный, для ружья, на оружие, на пистолет, карманный
  СвітлодіодCree XP-L HI V3
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм1000
  Дальність310 м
  Елементи живлення18650, 2 x CR123
  АКБ в комплектіні
  Режими роботи3
  ВодонепроникністьIPX-8
  Довжина149 мм
  Діаметр25.4 мм
  Діаметр головної частини31.8 мм
  Вага128.5 г
  Матеріал корпусуалюміній
  Комплектаціяфонарь Nitecore P26, темляк, запасное уплотнительное кольцо 2шт, запасная торцевая кнопка, клипса, чехол, тактическое кольцо, инструкция пользователя на русском языке, фирменная подарочная упаковка Nitecore с уникальным серийным номером (продублирован на
  Гарантія5 років
 • Завантаження даних...

Покупатели, которые приобрели Ліхтар Nitecore P26, также купили

Акумулятор літієвий Li-Ion Nitecore NL1834R 3400mAh, USB, захищений
Акумулятор літієвий Li-Ion Nitecore NL1834R 3400mAh, USB, захищений
 
867 грн.
Артикул: 6-1079-r
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Хіт продажу
Акумулятор літієвий 18650 Li-Ion Nitecore NL189 4a (3400mAh)
Акумулятор літієвий 18650 Li-Ion Nitecore NL189 4a (3400mAh)
805 грн.
Артикул: 6-1079
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)