Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100

Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Додати в обране
Додати до порівняння
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100
Артикул: FMS-100
Газовий портативний пальник зі шлангом
Немає в наявності
Артикул: FMS-100
Ціна
1 559 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 78 грн.
Замовлення по телефону080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Опис пальника зі шлангом Fire-Maple FMS-100:

  Fire-Maple FMS - 100-портативний газовий пальник з п'єзопідпалом, конструкція якої дозволяє максимально використовувати площу горіння і гарантує найбільш ефективну витрату палива і рівномірну силу вогню. Виробництво моделі починається з 2009 року і донині захоплює своїм дизайном в стилі Трансформери. Три парних складних опорних ніжки з нержавіючої сталі додатково посилені, що забезпечує стійкість пальника на будь-якій поверхні. Вся конструкція забезпечує високу міцність моделі. Двоканальна система попереднього нагріву і вбудований вітровий екран забезпечують досить сильне полум'я. Гнучкий шланг дозволяє при необхідності перевернути газовий балон, щоб використовувати паливо повністю, а при необхідності видалити змінний картридж на необхідну відстань від пальника. Газовий портативний пальник FMS-100 забезпечена ніпелем, особливою системою запобігання втрати палива при кожному приєднанні і від'єднанні змінного картриджа. Це дозволяє в рази знизити витрату життєво необхідного палива в подорожі.
  Ця модель відмінно підходить для використання з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.

  Характеристика

  • в розкладеному вигляді: 152 мм в діаметрі на 110 мм у висоту
  • у складеному вигляді: 96,6 мм в діаметрі, висота 70,2 мм у висоту
  • Вага 308 г
  • Максимальна потужність 2450 Вт
  • Підходить для екстремальних походів.
  • 1 літр води закипає за 3 хвилини 20 секунд. За умов: (ГОСТ 2939-63) атмосферний тиск 760 мм рт. ст., температура повітря 20⁰С, Вологість 0%, температура води 20⁰С, а також новому повному змінному газовому картриджі стандарту EPI-GAS марки Fire-Maple.

  Витрата палива при використанні фірмових змінних картриджів Fire-Maple серії FMS-G при максимальному режимі горіння становить: змінний картридж FMS-G3 110 г ~38 хвилин, змінний картридж FMS-G2 230 г ~80 хвилин і змінний картридж FMS-G5 450 г ~155 хвилин.

  Важливо! Експлуатація газового пальника арт.FMS-100 з окремим вітрозахисним екраном допускається, якщо відстань між пальником і вітрозахисним екраном не менше 3 см від будь-якої деталі пальника! Нехтування даними попередженням тягне за собою ризик пошкодження пальника, так як пальник досить потужна.

  Важливо! Перед кожним приєднанням змінного газового картриджа до пальника завжди перевіряйте вузол під'єднання (нагвинчування) як газового картриджа - на відсутність сміття і сторонніх предметів, так і пальника - на наявність
  і справний стан ущільнювального кільця, відсутність сміття і сторонніх предметів. При виявленні будь-яких дефектів в даних вузлах припиніть подальшу експлуатацію і передайте картридж або пальник в СЕРВІС або в місце придбання. Не намагайтеся усунути дефекти самостійно! При виявленні сміття-видаліть його. Уважно огляньте очищене від забруднень місце і, переконавшись у відсутності сміття, підключіть картридж до пальника. Якщо при повороті вентиля до і під час підпалювання конфорки пальника газ не надходить - закрийте вентиль, від'єднайте картридж і припиніть подальшу експлуатацію. Засмічену пальник передайте в СЕРВІС або фахівцям для усунення засмічення. Прагніть не допускати попадання сміття в дані вузли. Це дозволить уникнути засмічення і пошкодження кілець ущільнювачів.

  Переваги та особливості

  • Портативний пальник.
  • Дизайн пальника нагадує робота-трансформера своїми складними опорами і металевим блиском деталей.
  • Гнучкий шланг забезпечує віддалене під'єднання різьбового змінного картриджа і дозволяє, перевернувши змінний картридж, використовувати паливо повністю.
  • Важіль на клапані дозволяє точно і плавно відрегулювати інтенсивність полум'я.
  • Двоступенева система попереднього нагріву палива забезпечує найбільш стабільне горіння полум'я. Незамінне в екстремальних умовах.
  • Будь-який посуд на пальнику тримається стійко завдяки дрібній зубчастій структурі на лапках-тримачах.
  • Три подвійних точки опори, що розсуваються в різні боки, забезпечують стійкість пальника на будь-якій поверхні.
  • Ця портативна складна пальник в складеному вигляді поміститься навіть в найменший казанок. Поставляється в компактному індивідуальному контейнері для перенесення і зберігання.
  • Ніпель. Система запобігання втрати палива при приєднанні-від'єднанні змінного картриджа.
  • Використовується з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.
 • БрендFire-Maple
  Розмір152х110 мм
  Вага308 г
  Матеріалнержавеющая сталь
  Гарантія1 рік
  Колір
  темно-сірий, матовий
 • Завантаження даних...

Покупатели, которые приобрели Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-100, также купили

Новинка
Перехідник BRS-17B з різьбового типу на цанговий балон
Перехідник BRS-17B з різьбового типу на цанговий балон
 
150 грн.
Артикул: BRS-17B
Передзамовлення
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)