Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X25.001

Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X2
Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X2
Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X2
Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X2
Додати в обране
Додати до порівняння
Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X2
FMS-X2-високоефективна комбінована система приготування їжі другого покоління.
Немає в наявності
Ціна
1 690 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 85 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Опис системи приготування їжі Fire-Maple FMS-X2:

  Система приготування їжі STAR X2 має вбудовану перевірену систему теплообміну в нижній частині Казанка. Ця система дозволяє збільшити енергоефективність експлуатації на 30% (на 30% швидше кип'ятить воду, на 30% менше витрачається паливо і на 30% економить місце в рюкзаку). Сам казанок номінальний робочий об'єм 1 л, а фактичний обсяг (до країв Казанка) в 1,375 л і дозволяє розмістити в нього всю систему з новими аксесуарами, включаючи картридж 230 г.або окремо розмістити картридж на 450 г в казанок. Сам казанок має TPE-покриття (термопластичний еластомер), що виконує термофункції при готуванні і вживанні їжі, а також захист від випадкових опіків. Це дозволяє тримати казанок в руках без допомоги ручки. Проварений спеціальним чином стикувальний шов на казанку повністю усуває викид шкідливих металів в процесі готування. Штатний вітрозахисний кожух навколо теплообмінної системи дозволяє захистити полум'я від вітру без обов'язкового застосування вітрозахисного екрану.

  КРИШКА

  Казанок в новій модифікації оснащений спеціальною кришкою з прозорого пластика, який дозволяє визначити кип'ятіння води візуально через кришку, що в теплу або жарку погоду не просто визначити по отвору для виходу пари. Також кришка має отвір для виведення пари і силіконову, приємну на дотик ручку для зняття кришки.

  РУЧКА

  У новій версії комбінованої системи приготування їжі STAR X2 повністю переглянута ергономіка ручок. Тепер є одна широка і комфортна ручка, ущільнена жаростійким поліматеріалом. Ніколи не було ще так комфортно тримати систему в руках. У складеному вигляді Нова ручка є "замком" для кришки Казанка. Складена ручка з протилежного боку Казанка закривається на сталевий трос. Дана конструкція в складеному вигляді забезпечує абсолютну надійність замикання, і що-небудь, вкладене в казанок, при транспортуванні не вивалиться з нього. Вся система в зборі, включаючи вкладений змінний газовий 230-грамовий картридж, поміститься всередину Казанка. Або всередину поміститься повний картридж об'ємом 450 г - кришка, навіть при випадковому падінні системи, не відкриється. У розкладеному вигляді ручка має надійний фіксатор біля основи. Щоб скласти ручку, досить натиснути кнопку, розташовану під великим пальцем при захопленні Казанка.

  ПАЛЬНИК

  Пальник-основа системи має новий подовжений вентиль, який в складеному стані не заважає транспортуванню, а в розкладеному дозволяє працювати навіть в об'ємних зимових рукавичках. Пальник другої модифікації була змінена. Тепер час кип'ятіння одного літра води становить 3 хвилини 5 секунд за умов ГОСТ 2939-63:

  • Атмосферний тиск 760 мм рт. ст.
  • Температура повітря 20⁰С
  • Вологість 0%
  • Температура води 20⁰С.

  Основа пальника виконана з нового ABS-матеріалу (ударостійка Технічна термопластична смола) з підвищеним термосопротивлением. У комплект входить система п'єзоелектричного запалювання: вона легко розбирається і запалювання при необхідності можна замінювати. Газова комбінована система приготування їжі STAR X2 (FMS-X2) забезпечена ніпелем, особливою системою запобігання втрати палива при багаторазовому приєднанні і від'єднанні змінного картриджа. Це дозволяє в рази знизити витрату життєво необхідного палива в подорожі. Ця модель відмінно підходить для використання з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.

  ПІДСТАВКА

  Крім цього в комплект системи входить два бонуси, роблячи цю систему приготування їжі неймовірно комфортною і зручною. По-перше, підставка для системи, яка одягається на змінний газовий картридж і забезпечує максимальну стійкість на будь-якій поверхні. У розкладеному вигляді лапки підставки фіксуються (в цьому головна відмінність системи від аналогів).

  ТАГАНОК

  Другий бонус-це таганок. Таганок призначений для використання ситеми з будь-яким посудом для готування, незалежно від наявності або відсутності теплообмінної системи у Казанка або чайника. Таганок має спеціальну конструкцію, що дозволяє транспортувати його з системою і з усіма штатними аксесуарами, включаючи газовий 230-грамовий балон, в одному казанку.

  Система STAR X2 (FMS-X2) поставляється в індивідуальному сітчастому мішечку для зручного зберігання і транспортування. Практично, зручно, надійно. Це оптимальний вибір для екстремальних походів для 1-3 осіб (за умови наявності додаткового посуду).

  Модель представлена в помаранчевому і зеленому кольорах.

  ХАРАКТЕРИСТИКА

  • У зібраному вигляді: діаметр 133 мм, Висота 205 мм
  • Врозібраному вигляді: діаметр 254 мм, Висота 256 мм
  • Вага: 600 г
  • Потужність: 1500 Вт
  • Підходить для екстремальних походів і експедицій.
  • 1 літр води закипає за 3 хвилини 5 секунд. За умов ГОСТ 2939-63: атмосферний тиск 760 мм рт. ст., температура повітря 20⁰С, Вологість 0%, температура води 20⁰С, а також новому повному змінному газовому картриджі стандарту EPI-GAS марки Fire-Maple.

  Витрата палива при використанні фірмових змінних картриджів Fire-Maple серії FMS-G, при максимальному режимі горіння, становити:

  • змінний картридж FMS-G3, 110 г ~66 хвилин,
  • змінний картридж FMS-G2, 230 г ~138 хвилин,
  • змінний картридж FMS-G5, 450 г ~270 хвилин.

  Важливо! Перед першою експлуатацією Казанка для приготування їжі і кип'ятіння води необхідно ретельно вимити казанок миючим засобом, обполоснути проточною водою і один раз закип'ятити воду, після чого вилити її в раковину або на землю. Також приділяйте увагу казанкам після експлуатації. Не допускайте зберігання пригорілої їжі зовні або всередині Казанка. При зберіганні залишків пригорілої їжі в казанку можливе утворення цвілі, а також неприємного запаху при подальшій готуванні, якщо залишки їжі не змиті зовні Казанка. Чистий посуд прослужить вам довше і на ній завжди приємніше готувати.

  Важливо! Використання пальника окремо від системи STAR X2 для казанків і посуду без системи теплообміну (радіатора) можливо тільки із застосуванням штатного Таганка. Застосування пальника від системи STAR X2 без таганка допустимо тільки з казанками з вбудованою теплообмінною системою! Посуд без теплообмінної системи і без таганка одноразово використовувати на пальнику системи STAR X2 не можна.

  Важливо! Експлуатація системи STAR X2 з окремим вітрозахисним екраном допускається за умови відстані між системою STAR X2 і додатковим вітрозахисним екраном не менше 3 см від будь-якої деталі системи.

  Важливо! Накручування змінних газових картриджів "до упору" протипоказано. Ніжки пальника-підстави при накрученому газовому картриджі не повинні стосуватися самого картриджа.

  Важливо! Перед кожним приєднанням змінного газового картриджа до пальника завжди перевіряйте вузол під'єднання (нагвинчування) як газового картриджа - на відсутність сміття і сторонніх предметів, так і пальника - на наявність
  і справний стан ущільнювального кільця, відсутність сміття і сторонніх предметів. При виявленні будь-яких дефектів в даних вузлах припиніть подальшу експлуатацію і передайте картридж або пальник в СЕРВІС або в місце придбання. Не намагайтеся усунути дефекти самостійно! При виявленні сміття-видаліть його. Уважно огляньте очищене від забруднень місце і, переконавшись у відсутності сміття, підключіть картридж до пальника. Якщо при повороті вентиля до і під час підпалювання конфорки пальника газ не надходить - закрийте вентиль, від'єднайте картридж і припиніть подальшу експлуатацію. Засмічену пальник передайте в СЕРВІС або фахівцям для усунення засмічення. Прагніть не допускати попадання сміття в дані вузли. Це дозволить уникнути засмічення і пошкодження кілець ущільнювачів.

  Переваги та особливості

  • Портативна система приготування їжі-все в одному.
  • Вбудована теплообмінна система.
  • Енергоефективність + 30%:
  • Витрата палива менше на 30%.
  • Час закипання води швидше на 30%.
  • Економія місця на 30%.
  • Прозора кришка для контролю закипання води.
  • Інноваційна і зручна ручка Казанка.
  • Сталевий тросовий замок кришки Казанка.
  • Зручний подовжений регулятор полум'я.
  • П'єзоелектричне запалювання.
  • Особлива зварювання стикувального шва повністю усуває шкідливий вплив важких металів.
  • Ніпель. Система запобігання втрати палива при приєднанні-від'єднанні змінного картриджа.
  • Використовується з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.
  • Підставка штатна, під систему. Поставляється в комплекті.
  • Таганок штатний-перехідник під будь-який посуд. Поставляється в комплекті.
  • Нові кольори: помаранчевий і зелений.
  • Казанок дозволяє вкласти всередину всю систему STAR X2, включаючи змінний газовий картридж 230 г. або окремо газовий картридж 450 г.
  • Підходить для 1-3 чоловік.
  • Підходить для екстремальних походів і експедицій.
  • Надійний.

  Важливо: газовий балон купується окремо!

 • Тип товаруГазова продукція
  БрендFire-Maple
  Розмір133x205 мм
  Вага600 г
  Матеріалалюминиевый котелок, TPE-покрытие (термопластичный эластомер), сталь нержавеющая, ABS основа горелки
  Гарантія1 рік
  Колір
  оранжевий
 • Завантаження даних...

Покупатели, которые приобрели Система приготування їжі Fire-Maple FMS-X2, также купили

Балон газовий 100 Tramp TRG-020
Балон газовий 100 Tramp TRG-020
 
139 грн.
Артикул: TRG-020
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Столовий набір Primus Folding Spork Moss (740670)
Столовий набір Primus Folding Spork Moss (740670)
 
62 грн.
Артикул: 38564
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
−22%
Тент універсальний Naturehike 210T oxford 2, 15х2. 15м 0,30 кг (NH15D005-X)
Тент універсальний Naturehike 210T oxford 2, 15х2. 15м 0,30 кг (NH15D005-X)
 
1 110 грн.
−243 грн.
867 грн.
Артикул: 6927595706121
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Хіт продажу
Ніж Morakniv Outdoor 2000 Green, нерж.сталь
Ніж Morakniv Outdoor 2000 Green, нерж.сталь
1 240 грн.
Артикул: 10629
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Балон Primus Summer Gas 230 г
Балон Primus Summer Gas 230 г
202 грн.
Артикул: 30465
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Окуляри SWAG Ga-Day G-Tech red
Окуляри SWAG Ga-Day G-Tech red
 
550 грн.
Артикул: 4ГАДА-95
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Новинка
Вітрозахисний екран для пальника BRS-41A
Вітрозахисний екран для пальника BRS-41A
 
270 грн.
Артикул: BRS-41A
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Термос Tramp Basic 1 л, Хакі
Термос Tramp Basic 1 л, Хакі
 
529 грн.
Артикул: TRC-113-khaki
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Водонепроникні шкарпетки DexShell Pro visibility Cycling, DS648HVY
Водонепроникні шкарпетки DexShell Pro visibility Cycling, DS648HVY
 
730 грн.
Артикул: DS648HVYM
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Балон газовий Tramp 230 TRG-003
Балон газовий Tramp 230 TRG-003
170 грн.
Артикул: TRG-003
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Газовий балон Kovea KGF-0230
Газовий балон Kovea KGF-0230
226 грн.
Артикул: 8809000510005
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Хіт продажу
Балон газовий Tramp 450 TRG-002
Балон газовий Tramp 450 TRG-002
265 грн.
Артикул: TRG-002
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)