Naturehike Moon YL08 – складне туристичне крісло

Туристичні меблі не завжди є речами першої необхідності, але користувачі, які хоча б раз брали із собою надлегкі стільці, столи та інші аксесуари для відпочинку від Naturehike, більше ніколи не зможуть відмовитися від такого рівня комфорту.

Марка Naturehike має в своєму модельному ряді чимало виробів із різноманітною конструкцією у різних цінових діапазонах.

В скрутний час такі меблі можуть значно підвищити комфорт та покращити відпочинок, щоб набратися сил.

Модель Naturehike Moon YL08 поставляється в транспортному чохлі, який закривається на блискавку з одним бігунком. На краях чохла є по одній ручці – за них можна переносити складений комплект або вішати на рюкзак, попередньо просмикнувши стропу стяжки рюкзака крізь ручки.

До комплекту входять:

  • алюмінієва рама;
  • тканина, що натягується на раму;
  • 4 додаткових насадки на ніжки.


Алюмінієва рама збирається так само, як каркас намету, – алюмінієві трубки з просмикненою крізь них резинкою. На вузлах переходу від спинки крісла до ніжок використовуються пластикові вставки з потовщеного пластику та посиленими гранями для рівномірного розподілу навантаження.

Тканина схожа на кордуру, заявлена як 600D. Місця, куди вставляється рама, мають посилення. Надівання тканини на каркас не є складним, але потребує невеликих зусиль. Бокові частини мають вставки із сітки.

Заявлена вага, яку має витримувати крісло, становить 120 кг. Я не перевіряв крісло на максимальне навантаження, але вагу в 85 кг воно витримує без проблем. Також модель витримує навантаження, що виникають під час дитячих ігор, – різкі стрибки тощо.


Крісло доволі легке і його запросто перевертає вітер. Тому іноді краще залишати його перевернутим ніжками вгору, щоб вітер його не здув.

Ніжки крісла представляють собою пластикові ковпачки, які просто одягаються на трубки. Трубки мають заглушку під ковпачком ніжки.

На м'якому ґрунті крісло може провалюватися під власною вагою і є ризик випадково загубити ніжки, витягаючи виріб з піску чи вологої землі.

Для зменшення просідання крісла в ґрунт у комплекті є 4 додаткових ніжки, що одягаються на основні. За рахунок збільшеної площі основи тиск на ґрунт трохи зменшується. Але при складанні крісла допоміжні трубки краще знімати, бо спакувати крісло, коли вони не зняті, буде важко. На жаль, окрема кишеня або мішечок для зберігання ніжок у комплекті відсутній, а через чорне покриття їх можна легко загубити в траві, тому потрібно бути дуже обережними.


Комфорт та зручність крісла можна оцінити лише випробувавши його особисто. Для наглядності я позичив іншу модель крісла – Naturehike YL06. Нею я мав нагоду користуватись близько місяця як домашнім кріслом. Головна відмінність – висота спинки. Висока спинка – це зручно, крісло стає більш схожим на шезлонг, але має більші розміри в складеному вигляді. Крім цього через більшу парусність вітер перевертає таке крісло ще легше.

Щодо комфорту: сидіння-крісло з низькою спинкою має трохи ширшу сідушку, і тканина не так сильно стискає по боках.

Також є деякі відмінності в конструкції: модель з високою спинкою має в основі рами алюмінієву трубку з отворами, в які вставляються ніжки та дуги спинки. А от модель з низькою спиною має пластикові вузли. Я поки не маю на них нарікань, але час покаже, що буде з ними далі.

Чохол для транспортування у крісла з високою спинкою мені також здався трохи цікавішим, бо має дві малі провушини, які є дуже зручними для продівання стяжок для фіксації на рюкзаку.

В цілому обидві моделі дуже цікаві та повністю виконують своє призначення. Висока спинка крісла-шезлонгу – це добре, але в ситуації, коли бокові частини сильно стискають, крісло одразу здається тісним та малим. А от друге крісло за рахунок більш широкої сідушки здається більш практичним – з нього наче швидше і легше вставати. Посадка на ньому якось легше контролюється, простіше нахилятися вперед, щоб дотягнутися до рюкзаку чи столу.

А для відпочинку, коли необхідно розслабитись та подрімати, краще брати гамак.

Автор serj_32 (Сергій Борисович). 

Будь яке використання матеріалів дозволене лише після письмової згоди автора.

Любое использование материалов разрешено только после письменного разрешения автора.