Ремонт налобного ліхтаря Bailong BL-537-T6

До нашого сервісного центру надіслали для ремонту налобний ліхтар Bailong BL-537-T6.

Проблема: ліхтар не світить, неможливо під'єднати конектор зарядки, гніздо запало у корпус.

При первинному огляді ліхтаря було виявлено наступне:

  • несправність роз'єму зарядки (неможливість під'єднати кабель зарядки);
  • повний розряд двох АКБ (акумуляторних батарей);
  • ліхтар не світить від справних батарей.

Для подальшої діагностики розберемо акумуляторний блок ліхтаря.

Із роз'ємом зарядки усе гаразд – у корпусі була зміщена плата зі штатного положення. Конструкція під'єднання АКБ така, що не витримає декількох розбирань, тому демонтуємо плату та перевіримо її роботу на зовнішній АКБ.

Функція заряджання АКБ на платі не працює, також відсутня напруга виходу на ліхтар. Далі у процесі діагностики було виявлено несправність мікросхеми контролера заряджання АКБ. Проведемо заміну мікросхеми та виконаємо перевірку роботи плати. Працездатність плати відновлена – АКБ заряджаються, індикація процесу заряджання працює, напруга на ліхтар при ввімкненні поступає.

Зберемо акумуляторний блок та проведемо перевірку роботи ліхтаря в максимальному режимі до повного розряду АКБ. У процесі збирання додатково фіксуємо плату та кабель живлення у корпусі для більш надійної експлуатації.

Робота у максимальному режимі пройшла без зауважень. У даному ліхтарі ми рекомендуємо замінити штатні АКБ на більш якісні, наприклад – ARB-L18-2600 від Fenix (можна використовувати навіть одну АКБ). Ліхтар відремонтований, перевірений та готовий до експлуатації.