Туристичні надувні подушки Naturehike

Подушка — простий елемент побуту, але з огляду на габарити виробу його не візьмеш у тривожну валізку. Інша справа —туристична надувна подушка.

У модельному ряді компанії Naturehike присутні різні моделі. Для наочності пропоную порівняти дві моделі подушок:

  • анатомічну надувну;
  • самонадувну.

Кожна з них має власні переваги, а яка буде кращою — кожен вирішує самостійно залежно від умов, де буде використовуватися подушка.

Надувна анатомічна подушка Naturehike 20LXSN NH20ZT003.

Розміри у надутому стані складають 42х32х11 мм, а вага — 80 г. Виріб йде у комплекті з транспортним мішечком і оснащений зворотнім клапаном. Розміри у складеному стані становлять 10х6 см, а у спущеному та розправленому вигляді — 52х35,5 см. Склад: 80% поліестер, 20% покриття ТПУ.

Для повного надування подушки мені вистачило 3-4 видихань на повні груди.

Головне — закрити зворотній клапан перед надуванням. Для спускання повітря достатньо натиснути на клапан, і подушка почне здуватися.

Самонадувна подушка Naturehike NH17A001-L має розміри майже в 3 рази більше за просту надувну модель (у складеному стані її розмір сягає 12х32 см) і в 3 рази більшу вагу (250 г). Габарити в надутому стані складають 27х46х9,5 см, а розміри розправленої подушки — 39х25х1,5 см.

Так само у комплекті присутній транспортний мішечок. Для накачування призначений простий клапан. Його можна відкрити і чекати, доки подушка повільно буде набирати форму, але для надання необхідної пружності виріб все одно доведеться трохи підкачати. Для спускання повітря потрібно відкрутити кришку: повітря виходить досить повільно і його треба видавлювати, стискаючи наповнювач. Наприкінці варто закрити клапан, щоб подушка не почала знов набирати повітря.Існують різні форми надутих подушок — все залежить виключно від ваших уподобань. Для мене різниця не є принциповою. Єдине, що спало на думку, — можливо, самонадувна подушка в холодну пору року буде більш «теплою» за рахунок наявності всередині додаткового матеріалу, який буде розділяти повітря (адже гріє не утеплювач, а саме повітря). Водночас об'єм повітря в анатомічній надувній подушці буде довше прогріватись.

У період війни надувна подушка навіть потрапила до списку речей, які необхідно мати при собі у разі отримання повістки до військкомату. А що казати про сон в дорозі та бомбосховищах... Так, можна шукати якісь варіанти, альтернативи, але повноцінна подушка миттево змінює якість сну та рівень комфорту.

Яка з подушок краще? Тут багато що залежить від того, чи необхідно вам носити спальні речі в рюкзаку, чи є можливість перевозити їх на автомобілі. Тому розміри та вага повинні будути не останніми факторами під час вибору моделі.

Автор serj_32 (Сергій Борисович). 

 Будь яке використання матеріалів дозволене лише після письмової згоди автора.

Любое использование материалов разрешено только после письменного разрешения автора.