Віримо у ВСУ – допомагаємо нашим військовим на передовій!

20 апреля 2022
0 комментариев

З першого дня війни колектив Fonarik.com залишається на своїх місцях та продовжує працювати всупереч складній ситуації в країні, щоб підтримувати нашу економіку. Навіть в умовах безперервних бойових дій ми забезпечуємо покупців якісною продукцією для туризму та спорту та працюємо над регулярним оновленням асортименту необхідних аксесуарів у воєнний час.

Як команда, яка ставить на перше місце задоволеність клієнтів, ми намагаємося постачати вам якісну продукцію, незважаючи на логістичні нюанси. Але як українці, ми вважаємо своїм обов'язком забезпечувати надійний тил для наших солдатів та допомагати їм у непростій боротьбі за свободу та мир у нашій країні.

Кожне добре діло наближає нас до довгоочікуваної перемоги, тому Fonarik.com намагається робити все можливе, щоб доставляти нашим бійцям необхідне спорядження. Ми підтримуємо зв'язок із військовими з ВСУ і вже передали ліхтарі Fenix на передову, де наші солдати мужньо тримають оборону.

Одна з партій ліхтарів була відправлена до харківського підрозділу, який займається ремонтом пошкодженої військової техніки. Тепер наші бійці можуть виконувати свою роботу і в темний час доби, щоб швидше поновляти бойовий транспорт та захищати Харків.

Другу партію отримав загін ДПСУ на Одещині, який обороняє південні кордони нашої країни.

Наш колектив і далі допомагатиме українським військовослужбовцям, щоб над нашими головами нарешті запанувало мирне небо!

Віримо у ВСУ!

Слава Україні!