Ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm)

Ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm)
Ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm)
Ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm)
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm)
Артикул: 925997
Маючи в комплекті спеціальне фірмове універсальне кріплення, перезаряджається ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm) може бути встановлений на велосипед в додатковій якості велофари дальнього світла.
Немає в наявності
Артикул: 925997
Ціна
2 430 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 122 грн.
Замовлення по телефону080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Опис ліхтаря Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm):

  Будучи оснащеним далекобійним світлодіодом Cree XP-L HI V3, цей ліхтар стане відмінним доповненням до ближнього розсіяного світла велосипеда. Разом з тим ліхтар може використовуватися окремо від фірмового кріплення в якості кишенькового ліхтаря для щоденних завдань. В сучасних умовах, коли безліч оточуючих нас девайсів можуть здійснювати зарядку інших пристроїв за допомогою USB інтерфейсу, даний ліхтар має вбудований зарядний пристрій з роз'ємом USB, що позбавляє від необхідності пошуку для зарядки ліхтаря мережі змінного струму. Ліхтар може заряджатися і в польових умовах. Новий драйвер, який використовується в Eagletac DX30LC2-BR, створений практично з чистого аркуша, і дозволяє реалізувати в компактному ліхтарі систему управління двома кнопками (бічний і торцевий). Тепер повне управління ліхтарем і серфінг по всіх режимах можна здійснювати однією рукою. Електроніка ліхтаря ефективно працює з потужними сучасними світлодіодами, і літій-іонними Елементи живлення формату 18650. П'ять основних режимів яскравості дозволять вибрати необхідний в залежності від потреби. Ліхтар може бути включений як в турбо-режимі, так і в режимі економ. Приховані режими стробоскоп, маячок і SOS мають швидкий доступ, але при цьому випадкове їх включення практично виключено. Так само дуже зручно наявність режиму індикації заряду батарей і процесу зарядки.

  Драйвер EagleTac C3200L SC. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Драйвер EagleTac C3200L SC (Side Click) підтримує дублююче бічне і торцеве управління ліхтарем, інформування про рівень заряду батареї, функцію енергозбереження і нульову силу струму в режимі очікування. Драйвер має вихідну силу струму 3.2 а (вдвічі більше ніж драйвера ліхтарів Eagletac серії D25), що дозволяє більш ефективно працювати з сучасними потужними діодами. Драйвер оптимізований з метою поліпшити стабілізацію світлового потоку при роботі на одному Li-Ion елементі живлення високого вольтажу. У ньому використані компоненти з ще більш низькою зовнішньою резистивностью, що дозволило істотно збільшити потужність світлового потоку і досягти незначного падіння напруги (<0.2V) при понижающей (Step-Down) схеме преобразователя. КПД данного драйвера достигает 99%, что не достижимо для большинства драйверов других производителей.

  Світлодіод Cree XP-L HI (High Intensity) побудований на інноваційній технологічній платформі SC5. Це перший світлодіод високої ефективності Cree в настільки компактному корпусі, оптимізований для досягнення максимальної інтенсивності випромінюваного світлового потоку (сили світла). Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, даний діод по максимальному світловому потоку аналогічний відмінно зарекомендував себе XM-L2, і видає на 20% більшу силу світла, ніж XP-L HD. Це перший масовий монокристальний світлодіод на ринку, здатний видавати 100 000 Кандел в світловому пучку 4° при потужності 10w.За рахунок потужного кристала і більш компактної первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для супердальнобійних портативних джерел світла, таких як пошукові ліхтарі і ліхтарі для мисливців. Термін служби діода перевищує 50 000 годин.

  Вбудований зарядний пристрій дозволяє заряджати ліхтарі, не виймаючи акумулятор з корпусу, що робить їх дуже зручними в застосуванні і дозволяє не думати про заміну батарейок і пошуку відповідного зарядного пристрою. Акумулятор 18650 є знімним, самим розповсюдженим типом акумуляторів, і при необхідності його завжди можна легко замінити, Вам не доведеться викидати ліхтар після відпрацювання акумулятором свого ресурсу. Ліхтарі можна заряджати як від будь-якого пристрою, здатного заряджати через інтерфейс USB з силою струму 1 А і більше, так і від побутової електромережі. Зарядний пристрій має так звану "м'яку систему заряду" низькими струмами, що дозволяє якомога довше продовжити ресурс акумулятора.

  Технічна характеристика:

  • Світловий потік зі світлодіода: 1160 Лм
  • Світловий потік ANSI: 905 Лм
  • Колірна температура (відтінок): 6500 К
  • Відтінок: Холодний білий
  • Дистанція освітлення: 284 м
  • Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 20100 Лк
  • Ширина кута центрального світлового потоку: 5,2°
  • Ширина кута бічного засвічення: 62°
  • Ударостійкість: до 2 метрів при падінні на бетон;
  • Водонепроникність: до 2-х м по стандарту IPX-8 (довготривала занурення);

  Характеристики та особливості вбудованого зарядного пристрою:

  • Модель L950 SC
  • Вхідний порт USB
  • Вхідна напруга 5 В, Вхідний струм-1 А і вище
  • Зарядний струм 950 мА
  • Метод заряду: CC /CV
  • Малий зарядний струм при напрузі менше 3,0 В
  • Похибка визначення напруги + /-1%
  • Індикація рівня заряду акумулятора

  Конструктивні особливості:

  • Світлодіод Cree XP-L HI V3;
  • Драйвер EagleTac C3200L SC;
  • Можливість управління двома кнопками (бічний і торцевий);
  • Енергозберігаюча функція Turbo Boost;
  • Мінімальне споживання енергії в режимі очікування;
  • Електронна стабілізація яскравості: Яскравість залишається постійною в міру розряду батарей;
  • Система захисту від неправильної установки батареї;
  • Індикація заряду елементів живлення;
  • Рефлектор: алюмінієвий, слаботекстурований, параболічний;
  • Ударостійке загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
  • Позолочені контакти, посріблена Контактна пружина з низькорезистивного фосфор-бронзового сплаву
  • Ефективна система тепловідведення (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором;
  • Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
  • Покриття корпусу методом анодування тип III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості);
  • Сталевий безель для забезпечення більшого ступеня твердості;
  • Сталева підпружинена кліпса;
  • Текстурована накатка дозволяє надійно утримувати ліхтар;
  • Можливість використання в якості велосипедного і в якості ручного ліхтаря

  Режими /тривалість роботи:

  РЕЖИМ СВІТЛОВИЙ ПОТІК ЧАС РОБОТИ (1X18650) ЧАС РОБОТИ (2XCR123A)
  XP-L HI V3 XP-L HI V3 XP-L HI V3
  Звичайна група ТУРБО 1160-980 лм 1 год 30 хв 48 хв
  МАКСИМАЛЬНИЙ 591 лм 2 год 48 хв 1 год 30 хв
  СЕРЕДНІЙ 221 лм 8 год 30 хв 5 ч
  МІНІМАЛЬНИЙ 77 лм 28 год 17 ч
  ЕКОНОМІЧНИЙ 9 лм 200+ ч 140 год

  Управління ліхтарем

  Ліхтар Eagletac DX30LC2-BR XP-L V3 (1160 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу, режим енергозбереження, а таккже режим індикації заряду елементів живлення і режим індикації процесу зарядки акумуляторної батареї. Управління ліхтарем здійснюється за допомогою торцевої і бічної кнопок. Включення ліхтаря в турбо-режимі і виключення живлення проводиться глибоким натисканням на торцеву кнопку чорного кольору, при якому повинен пролунати характерне клацання. Щоб включити ліхтар в мінімальному режимі-Натисніть і утримуйте бічну білу кнопку, і одночасно натисніть на торцеву кнопку. Торцева кнопка управління живленням-тактична. Це означає, що ліхтар можна безшумно включити неповним натисканням і утриманням кнопки (без характерного клацання).

  Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано п'ять основних режимів роботи. Перемикання основних режимів (постійного світла) здійснюється коротким натисканням на бічну білу кнопку. Режими змінюються послідовно, від менш яскравого до більш яскравого.

  Прихована група режимів. Для доступу до прихованих режимів необхідно включити ліхтар, натиснути на бічну кнопку і утримувати її натиснутою протягом 3 секунд. Першим з прихованих режимів включиться стробоскоп. Вхід в приховані режими можливий з будь-якого режиму яскравості основної групи. Приховані режими перемикаються послідовно, короткими натисканнями на бічну кнопку. Послідовність прихованих режимів:

  • Дезорієнтуючий стробоскоп 15 Гц;
  • Аварійний маячок (спалах максимальної яскравості з частотою 1.67 Гц);
  • С. О. С.;

  Режим енергозбереження. Ліхтар оснащений енергозберігаючою функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується світловий потік з 100% до 85%. Це необхідно для захисту від перегріву світлодіода і електроніки ліхтаря, і збільшення часу роботи. Захист від перегріву активізується заново при кожному переході в турбо-режим.

  Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря Блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічною білою кнопкою, буде загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 4 спалахи - більше 80%, 3 спалахи - 50-80%, 2 спалахи - 20-50%, 1 спалах - менше 20%. Залежно від режиму яскравості і кількості споживаної енергії кількість спалахів при одному і тому ж заряді батарей може відрізнятися.

  Режим індикації процесу заряди акумуляторної батареї. Після приєднання до джерела живлення Блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічною білою кнопкою, буде періодично загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 1 спалах - менше 50%, 2 спалахи - 50-75%, 3 спалахи - більше 75%, постійне світіння - 100%.

  Послідовність зміни режимів

  Монтаж ліхтаря на кермо велосипеда

  • Обріжте силіконову накладку відповідно до розміру ручки (при необхідності перевірте) і оберніть її навколо ручки.
  • Встановіть тримач ліхтарика поверх верхньої частини силіконової накладки і закріпіть два кріпильних гвинта під ним за допомогою шестигранного ключа.
  • Вставте ліхтар на кронштейн, відрегулюйте напрямок світлового пучка ліхтарика і закріпіть поворотний установчий гвинт.

  Харчування

  • Батарея 2xcr123a (3 В);
  • Акумулятор 2xcr123a (16340) (3 В Li-ion)
  • Акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion);
  • Робоча напруга: 2,7 В-6 В;
  • Необхідні елементи живлення з опуклим " + " контактом;
  • Категорично забороняється використання двох акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,7 В. це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;
  • Не рекомендується використання ліхтаря тривалий час в турбо-режимі, при установці акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,0 В. Драйвер EagleTac C3200L SC допускає роботу на підвищеній напрузі нетривалий час. При роботі з такими акумуляторами не рекомендується використовувати максимальну потужність світлового потоку на час більше 5-ти хвилин. Якщо ліхтар занадто при цьому нагрівся-необхідно знизити режим яскравості або вимкнути його на час;

  Комплектація

  • ліхтар Eagletac DX30LC2-BR;
  • акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion) 2600 mAh;
  • алюмінієве кріплення на велосипед в наборі
  • поліуретанова підкладка для надійної установки і фіксації кріплення
  • шестигранник для фіксації кріплення
  • сталева підпружинена кліпса;
  • касета для батарей CR123A;
  • кабель USB (1 метр) з мідним проводом для зарядки ліхтаря
  • сталевий безель
  • запасні гумові ущільнювальні кільця;
  • паракордовый шнур на руку;
  • інструкція;

  Додаткові аксесуари

  • Аксесуари Eagletac Акумулятор 18650 Li-Ion 3400mah
  • Аксесуари Eagletac Акумулятор 18650 Li-Ion 2500mah
  • Аксесуари Eagletac силіконове мастило для ліхтарів 1 мл

  Габарити і вага

  • Довжина, мм: 132
  • діаметр головної частини, мм: 22.5
  • діаметр корпусу, мм: 22
  • загальні габаритні розміри, мм: 132х22. 5х22. 5
  • маса (без елементів живлення), г: 65
  • маса (з елементами живлення), г: 111
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендEagletac
  Типвелофара, кишеньковий
  Призначеннятуристичний, на кожен день, для велосипедистів, для полювання, для риболовлі, розшуковий
  СвітлодіодCree XP-L HI
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм1160
  Дальність284 м
  Елементи живлення18650, 2 x CR123A, 2 x 16340
  АКБ в комплектіє
  Кількість елементів живлення1
  Режими роботи8
  ВодонепроникністьIPX-8
  Довжина132 мм
  Діаметр22 мм
  Діаметр головної частини22.5 мм
  Розмір132х22.5х22 мм
  Вага111 г
  Матеріал корпусуалюміній
  Комплектаціяфонарь Eagletac DX30LC2-BR; аккумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion) 2600 mAh; алюминиевый крепеж на велосипед в наборе; полиуретановая подкладка для надежной установки и фиксации крепления; шестигранник для фиксации крепления; стальная подпружиненная клипса; к
  Гарантія10 років
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)