Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)

Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm)
Артикул: 926026
Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm) - це потужний і досить компактний перезаряджається ліхтар з новим полікристальним світлодіодом Cree XHP70.2.
Немає в наявності
Артикул: 926026
Ціна
4 674 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 234 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Опис ліхтаря Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm):

  Конструкція корпусу і системи управлнія сама по собі більш надійна в порівнянні з попередньою версією SX25, в зв'язку з відходом від управління поворотом головної частини. Ліхтарі оснащені новим драйвером дозволяє ефективно працювати з потужним діодом і акумуляторною батареєю, здійснювати дублююче управління торцевою і бічною кнопками, а також зручно розділити функції включення і управління режимами ліхтаря між двома бічними кнопками. Тепер повне управління ліхтарем і серфінг по всіх режимах можна здійснювати однією рукою. П'ять основних режимів яскравості дозволять вибрати необхідний в залежності від потреби. Ліхтар може бути включений як в турбо-режимі, так і в режимі економ. Приховані режими стробоскоп, маячок і SOS мають швидкий доступ, але при цьому випадкове їх включення виключено. Додатковою зручністю можна вважати індикатор заряду батареї і індикатор процесу зарядки. Так само до плюсів даної моделі варто віднести досить потужний мінімальний режим, яскравості якого вистачить для вирішення більшості повсякденних завдань. Широкий набір функцій, далекобійність і широкий кут бічного засвічення, максимальний рівень водонепроникності і стійкість до ударів, все це робить даний ліхтар вельми універсальним і придатним для різних завдань, від повсякденних, до тактичних і пошукових.

  Драйвер EagleTac C6600 SC. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. EagleTac C6600 SC спеціалізований саме для роботи з блоком акумуляторних батарей R27. Драйвер підтримує дублююче (бічне і торцеве) управління ліхтарем, окреме управління режимами, стабілізацію яскравості і інформування про рівень заряду батареї для кожного режиму, функцію енергозбереження і мінімальну силу струму в режимі очікування, а також здійснює термоконтроль пристрою. ККД даного драйвера досягає 96%, що є відмінним показником ефективної роботи ліхтаря.

  Світлодіод Cree XHP70.2 являє собою наступне покоління полікристальних світлодіодів нового класу Extreme High Power (XHP), які дозволяють на 40% зменшити вартість систем освітлення завдяки великій щільності світлового потоку, надійності і тривалого терміну служби (більше 50 000 годин) навіть при високих температурах. Таких характеристик вдалося домогтися завдяки абсолютно новій платформі SC5, на яку встановлені кристали. Платформа забезпечує значно нижчі тепловтрати і більшу енергоефективність. Над кристалами світлодіода встановлена ультрапрозора лінза, яка забезпечує первинне розбіжність променів світла під кутом 120°. Таким чином діоди дозволяють отримати досить рівномірну і дуже широку кутову засвічення.

  Вбудований зарядний пристрій дозволяє заряджати ліхтарі, не виймаючи акумулятор з корпусу, що робить їх дуже зручними в застосуванні і дозволяє не думати про заміну батарейок і пошуку відповідного зарядного пристрою. Акумуляторний блок R27 знімний, при необхідності його завжди можна легко замінити, Вам не доведеться викидати ліхтар після відпрацювання акумулятором свого ресурсу. Ліхтарі можна заряджати як від мережі змінного струму 240В /100В, так і від бортової мережі автомобіля 12В. зарядний пристрій має так звану "м'яку систему заряду" низькими струмами, що дозволяє якомога довше продовжити ресурс акумулятора.

  Технічна характеристика:

  • Світловий потік зі світлодіода: 4850 Лм
  • Світловий потік ANSI: 4060 Лм
  • Колірна температура (відтінок): 6500 К
  • Відтінок: Холодний білий
  • Дистанція освітлення: 361 м
  • Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 32500 Лк
  • Ширина кута центрального світлового потоку: 12.6°
  • Ширина кута бічного засвічення: 58°
  • Ударостійкість: до 2 метрів при падінні на бетон;
  • Водонепроникність: до 2-х м по стандарту IPX-8 (довготривала занурення);

  Конструктивні особливості:

  • Світлодіод Cree XHP70. 2 P2;
  • Драйвер EagleTac C6600 SC;
  • Система контролю температурного режиму, що знижує зі 100% до 68% яскравість ліхтаря при перевищенні порогового температурного значення
  • Електронна стабілізація яскравості: Яскравість залишається постійною в міру розряду батарей;
  • Механічна система захисту від неправильної установки батареї;
  • Рефлектор: алюмінієвий, гладкий;
  • Ударостійке загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
  • Контакти підпружинені з двох сторін, що виключає миготіння (вимикання) ліхтаря навіть при сильних струсах;
  • Позолочені контакти, посріблена Контактна пружина з низькорезистивного фосфор-бронзового сплаву;
  • Ефективна система тепловідведення (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором;
  • Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
  • Покриття корпусу методом анодування тип III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості);
  • Ліхтар може стояти на торці;
  • Продумані грані корпусу і текстурована накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар;
  • Дублююче управління бічною і торцевою кнопкою;
  • Можливість стартового включення ліхтаря в мінімальному або в максимальному режимі;

  Характеристики та особливості вбудованого зарядного пристрою:

  • Модель зарядного пристрою-C900 SW II
  • Високоефективний понижуючий зарядний пристрій
  • Вхідна напруга 15 В
  • Вихідна потужність 12 Вт
  • Може використовувати живлення від бортової мережі автомобіля (12 В)
  • Не заряджає повністю заряджений акумулятор
  • Швидка зарядка акумулятора R27: до 60% за 2 години
  • Висока точність зарядної напруги (похибка + /-1%)
  • Малий зарядний струм при низькому рівні напруги АКБ
  • Індикація поточного рівня заряду акумулятора (під час зарядки)
  • Автоматична зупинка процесу зарядки при повному заряді акумулятора

  Режими /тривалість роботи:

  РЕЖИМ СВІТЛОВИЙ ПОТІК 1 X EAGLETAC R27 (11.1 В /2500 мАг)
  XHP70. 2 Р2 XHP70. 2 Р2
  Звичайна група ТУРБО 4850-3265 лм 48 хв
  МАКС 2470 лм 2 год 30 хв
  СЕРЕДНІЙ 925 лм 9 год 18 хв
  МІНА 360 лм 28 год
  ЕКОНОМ 54 лм 120 год

  Управління ліхтарем

  Ліхтар Eagletac SX30L3-R XHP70.2 P2 (4850 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу, режим термоконтролю, режим індикації заряду елементів живлення і режим індикації процесу зарядки акумуляторної батареї. Управління ліхтарем здійснюється за допомогою торцевої і двох бічних кнопок. Включення ліхтаря в турбо-режимі і виключення живлення проводиться глибоким натисканням на бічну або торцеву чорну кнопку. При натисканні і утриманні торцевої або бічної чорних кнопок, ліхтар включається в турбо-режимі і буде світити до того моменту, поки кнопка утримується. Після відпускання кнопки ліхтар вимкнеться. Щоб включити ліхтар в мінімальному режимі-натисніть бічну білу кнопку.

  Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано п'ять основних режимів роботи. Перемикання основних режимів (постійного світла) здійснюється коротким натисканням на бічну білу кнопку. Режими змінюються послідовно, від менш яскравого до більш яскравого. З турборежму ліхтар перемикається в найслабший режим. При необхідності турбо-режим можна включити з будь-якого іншого режиму яскравості, натиснувши і утримавши торцеву або бічну чорну кнопку. Після того, як кнопка буде відпущена, ліхтар повернеться у вихідний режим.

  Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано три прихованих режиму (стробоскоп, аварійний маячок зі спалахом максимальної яскравості з частотою 1.67 Гц, сигнал S. O. S. Для включення стробоскопа слід включити ліхтар, натиснувши на чорну бічну кнопку, після чого – повторно натиснути на неї і утримувати натиснутою. Для переходу в режими аварійного маяка і S. O. S. необхідно включити ліхтар, після чого-натиснути і утримувати натиснутою білу бічну кнопку. Першим включиться режим маяка. Для перемикання в режим S. O. S. слід зробити коротке натискання на білу кнопку.

  Режим термоконтроля. У турбо-режимі, через 30 секунд безперервної роботи, активується вбудований термоконтроль ліхтаря. Світловий потік автоматично зменшується, залишаючись максимально можливим при температурі, що не перевищує порогового значення 60°С (всередині ліхтаря). Діапазон, в якому відбувається зменшення світлового потоку-зі 100% до 68%.

  Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря Блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічною білою кнопкою, буде загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 4 спалахи - більше 80%, 3 спалахи - 50-80%, 2 спалахи - 20-50%, 1 спалах - менше 20%. Залежно від режиму яскравості і кількості споживаної енергії кількість спалахів при одному і тому ж заряді батарей може відрізнятися.

  Режим індикації процесу заряди акумуляторної батареї. Після приєднання до джерела живлення Блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічною білою кнопкою, буде періодично загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 1 спалах - менше 50%, 2 спалахи - 50-75%, 3 спалахи - більше 75%, постійне світіння - 100%.

  Послідовність зміни режимів

  Тестування і запас міцності

  • Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
  • Перевірка працездатності при підвищеній напрузі
  • Перевірка працездатності при підвищеній силі струму
  • Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах

  Харчування

  • Акумуляторна батарея EagleTac R27 (3х18650 (11,1 В Li-ion, 27,7 Вт * год, 2500mah));
  • Акумуляторна батарея EagleTac R38 (3х18650 (11,1 В Li-ion, 38,8 Вт * год, 3500mAh));
  • Робоча напруга: 8,1 В - 12,6 В;
  • Категорично забороняється використання будь-яких інших акумуляторів, крім штатних. Це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;

  Комплектація

  • ліхтар Eagletac SX30L3-R;
  • запасні гумові ущільнювальні кільця;
  • паракордовый шнур на руку;
  • акумуляторна батарея EagleTac R27 (11,1 в /2500 маг)
  • адаптер для побутової електромережі сертифікований TUV/CE (100-240 В)
  • інструкція;

  Габарити і вага

  • Довжина, мм: 152
  • діаметр головної частини, мм: 47
  • діаметр корпусу, мм: 45.5
  • загальні габаритні розміри, мм: 152х47х47
  • маса (з акумуляторною батареєю), г: 410
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендEagletac
  Типаварійний, кишеньковий, тактичний
  Призначеннятуристичний, на кожен день, для полювання, розшуковий, карманный
  СвітлодіодCree XHP70.2 P2
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм4850
  Дальність361 м
  Елементи живлення3 x 18650
  АКБ в комплектіє
  Кількість елементів живлення1
  Режими роботи8
  ВодонепроникністьIPX-8
  Довжина152 мм
  Діаметр45.5 мм
  Діаметр головної частини47 мм
  Вага410 г
  Матеріал корпусуалюміній
  Гарантія10 років
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)