Ліхтар Nitecore EA42

Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Ліхтар Nitecore EA42
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Nitecore EA42
Артикул: 6-1294
Nitecore EA42-чудова модель ліхтаря, який розроблявся спеціально для пошуково-рятувальних операцій, походів різного типу і стане в нагоді на випадок аварійної ситуації.
Немає в наявності
Артикул: 6-1294
Ціна
1 958 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 98 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Ліхтар Nitecore EA42
  Режим роботи Харчування Турбо Високий Середній Низький Мінімальний Строб SOS Маяк
  Яскравість
  1800 люмен 850 люмен 300 люмен 55 люмен 1 люмен 1800 люмен 1800 люмен 1800 люмен
  Максимальна дальність променя
  353м. 259м. 152м. 63м. 10м.
  Час роботи 4XAA (2450MAH) 30 хвилин 1 година 45 хвилин 4 години 45 хвилин 20 годин

  Опис ліхтаря Nitecore EA42:

  Nitecore представила модель із серії багатофункціональних-це EA42. Головною перевагою ліхтаря Nitecore EA42-є можливість роботи на 4-х елементах живлення типу АА. Але навіть при функціонуванні на Ni-MH елементах живлення, ліхтар виводить на огляд неймовірний потік світла з потужністю в 1800 люмен і інтенсивністю в 31200 кандел при тому що таке значення досягається завдяки інноваційному світлодіоду CREE XHP35 HD.

  Голова ліхтаря відрізняється від основного корпусу за матеріалом і виконана з аерокосмічного алюмінієвого сплаву, і такий експеримент у виготовленні зробив його унікальним. Голова ліхтаря завжди приймає на себе більше фізичного впливу, так як при світінні світлодіод виділяє величезну кількість тепла і яке в результаті повинно оптимально виводитися для забезпечення стабільної роботи.

  Корпус виконаний з міцного, ударостійкого і антиковзаючого матеріалу – полікарбонату. Виконання основного корпусу для утримування ліхтаря в руках з полікарбонату, зроблено для того, щоб зменшити загальне значення ваги, так як загальна вага для пошукового ліхтаря грає дуже важливу роль. І головне при падінні він мало того, що витримає удар від Со торкання з поверхнею, але також залишиться повністю неушкодженим від подряпин. Перехід між головою і корпусом виконаний з двох стопорних кілець з нержавіючої сталі, для забезпечення максимального безпечного і зручного від'єднання функціональних частин.

  Світлодіод

  Непримітний на перший погляд ліхтар, який на ділі виявляється справжнім «рятувальником». Всі робочі параметри ліхтаря, починаючи від загартованої антиблікової лінзи і закінчуючи розробленою спеціальною платою, забезпечують ліхтарю чудового неймовірного потоку світла в 1800 люмен і завдяки застосованим технологія «Crystal Coating» і «Precision Digital Optics» забезпечують дальністю світіння в 353 метри. Забезпечений неймовірними характеристиками в роботі, ліхтар Nitecore EA42 впорається з будь-якими пошуково-рятувальними операціями, навіть в самий густий туман.

  Для твору світлового потоку використовується потужний американський світлодіод CREE XHP35 HD, що володіє часом безперервного світіння близько 50000 годин.

  Функціями передбачено робота в 5 режимах регулювання яскравістю і трьома спеціальними режимами. Максимальна яскравість, що випромінюється світлодіодом, становить 1800 люмен, робота високого режиму має значення потужності 850 люмен, що практично в 2 рази менше від режиму Турбо, далі йде середній рівень яскравості – 300 люмен, низький – 55 люмен і найслабший режим – це мінімальний в 1 люмен. І три спеціальні режими Строб, SOS і Маяк з потужністю в 1800 люмен кожен.

  Елемент живлення

  Роботу Nitecore EA42 забезпечує 4 елементи живлення типорозміром АА. Сфера застосування ліхтаря настільки Розширена через використання продуктивного світлодіода, і інноваційної плати, що забезпечує потужний світловий потік. Так як ліхтар EA42 розрахований на використання в екстремальних умовах в послідовному ланцюжку повинен функціонувати на потужному джерелі живлення, а точніше навіть не на одному, а на цілих 4-х.

  Основна робота ліхтаря залежить від 4-х Ni-MH батарейок типорозміром АА, даний елемент живлення є досить поширеним і головне те, що вони розрізняються на два типи алкалінові і Ni-MH. Різниця між якими становить саме для даного ліхтаря, в тому, що на лужних батарейках не буде працювати самий максимальний Турбо режим в 1800 люмен, перевагою використання Ni-MH батарейок, є можливість роботи Турбо режиму, але і ще можливість перезарядки в зарядному пристрої.

  Із застосуванням якісного елемента живлення Час роботи продовжується до 280 годин при роботі мінімального рівня яскравості. Але навіть при світінні режиму максимальної яскравості в 1800 люмен період роботи становить 30 хв і дальність променя досягає 353 метра.

  Управління

  Потужний пошуковий ліхтар управляється дуже просто за допомогою двох кнопок, які розмістилися на бічній грані на голові ліхтаря. Дві кнопки виконані в литій формі у вигляді одного перемикача, але з різними функціями роботи, і при цьому виготовлені з двома різними малюнками.

  Крім управління режимами і функцією включення, під кнопками розташувався індикатор живлення, що показує рівень заряду встановлених елементів живлення у вигляді блимань. Матеріал виконання зовнішнього шару кнопки виконаний з міцної і стійкої з механічних пошкоджень гуми. Також за рахунок фізичних властивостей гуми, вона володіє приємними на дотик тактильними властивостями, і перевагою цього буде легко знайти її в темряві перебуваючи як в рукавичках, так і без них.

  Технологія

  Індикатор живлення

  Ліхтар розрахований на роботу в екстремальних умовах, наприклад, під час рятувальних операцій, які тривають досить довгий час, і в період операції повинен бути точний контроль над зарядом. І для твору контролю за зарядом, в кнопку вбудований індикатор живлення у вигляді синього світла.

  • 1 миготіння - рівень заряду більше 50%;
  • 2 миготіння - рівень заряду менше 50%;
  • 3 миготіння - рівень заряду менше 10%.

  Приміткою в роботі Nitecore EA42 є постійна робота індикатора в робочому стані ліхтаря, і він буде блимати повільно, коли заряд становить менше 50% але, коли заряд зменшується до 10% індикатор починає блимати швидко, при цьому сповіщаючи користувача.

  АТР

  За рахунок використання інноваційним технологіям, ліхтар Nitecore EA42 використовує технологію автоматичного регулювання температури. Вбудована плата оснащена датчиками температури, які спільно працюють з платою, і підтримують оптимальну температуру голови дотримуючись параметрам зовнішнього середовища.

  Основні особливості та інновації

  • Ліхтар високою потужністю на батарейках АА
  • Використовується світлодіод CREE ХНР35 HD LED з максимальною потужністю 1 800 люмен
  • Технологія точної цифрової оптики (PDOT) забезпечує виняткову ефективність відбивача
  • Вигідно відрізняється піковою інтенсивністю променя 31 200 cd і відстанню світіння до 353 метрів.
  • Подвійний перемикач забезпечує зручний інтерфейс.
  • 5 рівнів яскравості і 3 спеціальної режиму
  • Високоефективна плата забезпечує до 280 годин роботи
  • Індикатор заряду під перемикачами показує залишилася потужність батарейок (Патент №: ZL201220057767. 4)
  • Вбудована технологія регулювання температури (ATR)
  • Загартоване надпрозоре мінеральне скло з покриттям антивідблиску.
  • Виготовлений з авіаційного алюмінієвого сплаву з твердим анодованим покриттям НАІІІ, застосовуваним у військовій промисловості
  • Корпус виконаний з полікарбонатного (PC) матеріалу
  • Водонепроникність згідно стандарту IPX8 (з можливістю занурення на глибину до двох метрів)
  • Ударостійкість при падінні з висоти до 1,5 метрів

  Комплектація:

  • ліхтар Nitecore EA42
  • темляк
  • запасне кільце ущільнювача 1шт
  • інструкція користувача російською мовою
  • фірмова подарункова упаковка Nitecore з унікальним серійним номером (продубльований на корпусі ліхтаря) для захисту від підробок. Оригінальність продукції можна перевірити на сайті виробника
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендNitecore
  Типкишеньковий, тактичний
  Призначеннярозшуковий, карманный
  СвітлодіодCree XHP35 HD
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм1800
  Дальність353 м
  Елементи живлення4 х АА
  Режими роботи8
  ВодонепроникністьIPX-8
  Довжина168 мм
  Діаметр40 мм
  Вага127.7 г
  Матеріал корпусуалюміній
  Комплектаціяфонарь, темляк, запасное уплотнительное кольцо 1шт, инструкция пользователя на русском языке, фирменная подарочная упаковка Nitecore с уникальным серийным номером (продублирован на корпусе фонаря) для защиты от подделок.
  Гарантія5 років
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)