Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний

Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Nitecore TIP SS, Райдужний
Артикул: 6-1214-ss-rainbow
Nitecore TIP SS-надпотужний наключний ліхтар Nitecore TIP SS виготовлений з нержавіючої сталі і має надпотужні характеристики в продуктивності світлового потоку
Немає в наявності
Артикул: 6-1214-ss-rainbow
Ціна
1 124 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 56 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Ліхтар Nitecore TIP SS
  кодування ANSI Харчування Турбо Високий Середній Низький
  Яскравість
  360 люмен 150 люмен 35 люмен 1 люмен
  Максимальна дальність променя
  74м.
  Час роботи Вбудована Li-ion батарея 500mAh 30 хвилин 1 година 33 хвилини 6 годин 30 хвилин 46 годин

  Опис ліхтаря Nitecore TIP SS:

  Покращена, не змінена зовні модель відомого наключного ліхтарика, виготовленого з нержавіючої сталі і має надпотужні характеристики в продуктивності світлового потоку моделі Nitecore TIP – це модель TIP SS. Всі зміни і якості, що надають ліхтарику набагато кращої практичності у використанні, це поліпшена система контролю режимами. Також величезним плюсом в модифікованій моделі наключного ліхтарика, є введення в роботу двох функціональних режимів, які чудово підійдуть для різнопланового застосування в різних ситуаціях. Перший в світі ліхтар на ключі має в своєму розпорядженні і надає йому чудового світлового потоку-вбудований рефлектор з текстурованою поверхнею, що в об'єднанні з випромінюваним променем світла від світлодіода, надають йому неймовірний потік світла, з максимальною відстанню в 74 метри. Другим за рахунком перевагою, наключного ліхтаря, є його вбудований елемент живлення, можливість заряджання через інтегрований micro-USB порт, за рахунок якого представлена модель ліхтаря TIP SS, може бути заряджена від будь-якого джерела живлення, починаючи від портативних зарядних пристроїв, наприклад, Nitecore F1, Nitecore F2, закінчуючи зарядні пристрої для мобільних телефонів і зарядкою через спеціальний адаптер (при наявності USB кабелю з переходом USB – micro USB). Хорошим доповненням до переваг, є його невеликий габаритний розмір, який в довжину становить всього 60мм, що практично ідентично великому пальцю руки, і маленька вага, що становить всього лише 23.5 грама, в зазначений вага входить і вбудований літій-іонний акумулятор.

  Головна і остання риса відрізняє ліхтар від попередньої моделі - це спеціальне доопрацювання інженерів компанії Nitecore – це багатоцільова кліпса. Багатоцільова кліпса виготовлена і матеріалу високої якості, а саме з поліпропілену. При застосуванні даної кліпси, користувач, може набагато розширити можливості невеликого наключного ліхтарика. Наприклад, закріпити даний освітлювальний прилад на головний убір, або підчепити на темляк знаходиться на руці. Також дана кліпса використовується як невеликий захисний шар, для корпусу ліхтарика, і щоб уникнути випадкового включення під час транспортування в кишені. Корисну функцію кліпса виконує для micro-USB порту, Багатоцільова кліпса чудово захищає порт від проникнення в нього частинок пилу і частинок з можливих різних матеріалів.

  Світлодіод

  Потужність найпотужнішого наключного ліхтарика в першу чергу залежить від світлодіода і системи, яка перетворює енергію випромінювану джерелом світла - це світіння, в сконцентрований потік світла. Робота найпотужнішого наключного ліхтарика грунтується на роботі американського світлодіода XP-G2, виробленого компанією CREE. Досить давно заснована компанія CREE займається розробкою і поширенням своєї продукції для величезної кількості компаній займаються виробництвом освітлювальних приладів, абсолютно різного цінового і мощностного характеру. Продукція CREE також використовується на високопродуктивних ліхтарях і прожекторах різного застосування, як для освітлення вулиць, так і величезних площ і мостів.

  Використовуваний світлодіод CREE XP-G2 володіє чудовими продуктивними характеристиками, і надає ліхтарю хороших освітлювальних параметрів. Максимальна вироблена потужність ліхтарем становить 360 люмен. Але так як ліхтар Nitecore TIP SS також оснащений і рефлектором з алюмінію, і має текстуровану поверхню, поєднуючи роботу світлодіода і відбивача, промінь світла продовжується на відстань до 74 метрів, що є неймовірним результатом для ліхтаря такого габаритного розміру. Продовжуючи розкривати параметри світіння світла, другим за рахунок потужності, є інтенсивність світлового потоку. При потужності в 360 люмен, на якій працює світлодіод, його інтенсивність становить значення 1400 кандел (кандел – одиниця виміру насиченості світлового потоку). Зі значенням інтенсивності, користувач легко зможе розпізнавати освітлювані предмети на чіткість. Всі робочі частини світлодіода і рефлектора захищені від проникнення пилу і вологи і від ударів, спеціальним ультрапрозорим мінеральним склом.

  Елемент живлення

  Робота потужного джерела живлення повністю залежить від якості виконання елемента живлення. Так як ліхтар має значно невеликі габаритні розміри, то і елемент живлення, використаний в пристрої, повинен відповідати загальному розміру ліхтарика. Але також наключний ліхтарик володіє чудовими показниками продуктивності, тому і елемент живлення повинен мати достатній запас енергії для задоволення енергоспоживання.

  Nitecore TIP SS обладнаний потужним літієво-іонним акумулятором, здатного надати ліхтарю досить тривалого періоду експлуатації від одного заряду. Обсяг акумулятора, який служить основним джерелом живлення становить 500mAh. Максимальний час роботи на яке розраховано пристрій це 46 годин в мінімальному режимі освітлення. У максимально можливому режимі роботи, а саме режим Турбо, ліхтар здатний пропрацювати протягом 30 хвилин. Також перевагою, що доповнює вбудований елемент живлення, є micro-USB порт, який в спільній роботі виконує дуже велику роль. Зарядка акумулятора через USB порт, що є єдиним способом для зарядки елемента живлення. Також внутрішня частина має схильну схему управління зарядним процесом, і яка в свою чергу виконує захисні дії, що запобігають перезаряду, переразряду, функція захисту від короткого замикання. І головна особливість вбудованої плати, є припинення заряджання при досягненні повного заряду акумулятора, така особливість дозволить користувачеві не пошкодити елемент живлення, тим самим збільшуючи його період використання.

  Управління

  З наявністю в такому маленькому ліхтарику, такого великого спектру режимів роботи, до якого має забезпечуватися і відповідні управління. Управління ліхтарем забезпечується двома кнопками, які розташувалися на верхній частині корпусу. Також управління розділене на кнопки для більш точної і швидкої настройки певного режиму роботи. Перша кнопка "Mode" розташована ближче до світлодіода, має призначення для управління стандартних режимів роботи ліхтаря, то також і передбачена для миттєвої активації Турбо режиму. Друга кнопка "On /Off", розташована нижче кнопки" Mode", виконує основну функцію включення і виключення основного світлодіода і також додаткові функції, описані нижче.

  Кнопки управління мають середній розмір в порівнянні з загальними габаритними розмірами ліхтаря. Матеріал, з якого виготовлений верхній захисний шар кнопки, має гумову основу і значок, відповідний призначенню кнопки. Також матеріал дозволить повністю захистити поверхню кнопки від пошкодження. Гарною якістю використовуваного матеріалу, є його специфічна текстура, яка буде відмінно розпізнаватися на дотик, і перебуваючи в повній темряві, користувач точно не помилиться в кнопці призначення, для включення або вибору режиму. Також доповненням до функціоналу управління в кнопках розташувався індикатор, що показує реальний рівень заряду акумулятора.

  Режими роботи

  Основне призначення наключного ліхтарика, зосереджено більше для освітлення певної області в невеликий проміжок часу, так як ліхтар такого маленького габаритного розміру не може поміщати в собі високоємнісний акумулятор. Тому функціями передбачено максимально можливу кількість режимів для різного типу застосування. Але головною особливістю новинки 2017 року, є наявність не тільки самих рівнів яскравості перемикаються однієї функціонально призначеної кнопкою, а й режими функціонування з якими користувач зможе працювати в залежності їх власного розсуду, а саме режим денного світіння і режим постійного світіння.

  Для того щоб виконати включення /вимикання найпотужнішого наключного ліхтарика, потрібно слідувати нижче перерахованим діям:

  • Для того щоб включити, виконайте одинарне натискання на кнопку живлення;
  • Для того щоб вимкнути, виконайте повторне натискання на кнопку живлення.

  Для того щоб виконати перемикання між встановленими додатковими режимами денного і постійного світіння найпотужнішого наключного ліхтарика, потрібно слідувати нижче перерахованим діям:

  • Виконайте одночасне натискання і утримування кнопок управління, до того момент поки не запрацює світловий індикатор, вбудований в кнопки. Кількість блимань відповідає встановленому режиму:
   • 1 миготіння світлового індикатора, показує, що встановлений Денний режим;
   • 2 миготіння світлового індикатора, показує, що встановлений режим постійного світіння.

  Денний режим

  У роботі денного режиму зосереджено горіння світлодіода протягом 30 секунд, після натискання на кнопку живлення, після закінчення часу світлодіод відключитися автоматично, повторне включення ліхтаря через 3 секунди, після виключення в автоматичному режимі, активує перехід з денного режиму в режим постійного світіння.

  Приміткою в роботі денного режиму, є те, що даний режим є стандартно встановленим виробником.

  Режим постійного світіння

  Після того як користувач активував світло, натискання на кнопку живлення, він буде горіти до того моменту, поки користувач повторно не виконає натискання на кнопку живлення для його виключення.

  Настройка яскравості

  • При активному світлі ліхтаря, виконайте натискання на кнопку вибору режиму Mode, для того щоб змінити яскравість до наступного доступного рівня і подальшим перемиканням режимів в циклічному порядку: Низький – Середній – Високий.

  Примітка в роботі абсолютно нової моделі, є наявність спеціальної і дуже корисною функцією, а саме інтелектуальної функції пам'яті. Всі режими яскравості супроводжуються функцією пам'яті, і після чергового виключення, збережеться останній використаний режим, і головне активує його при наступному включенні. Дана функція, є нововведенням в наключних ліхтарях, і тим самим робить настройку ліхтаря набагато простіше і ефективніше.

  Короткочасне світіння

  • У низькому режимі
   • При вимкненому світлі ліхтаря, виконайте натискання і утримування кнопки живлення протягом 2-х секунд, для того щоб активувати короткочасне світіння в низькому режимі;
   • Для виходу з короткочасного світіння в низькому режимі, виконайте відпускання кнопки живлення.
  • У Турбо режимі
   • При активному світлі ліхтаря, виконайте натискання і утримування кнопки живлення протягом 0.6 секунд, для того щоб увійти в режим короткочасного світіння в Турбо режимі;
   • Для виходу з короткочасного світіння в Турбо режимі, виконайте відпускання кнопки живлення.

  Прямий доступ до Турбо режиму і режимі низької яскравості

  Для того щоб виконати доступ до Турбо режиму потрібно слідувати нижче перерахованих дій:

  • При неактивному світлі ліхтаря, виконайте натискання і утримування основної кнопки перемикання режимів Mode, протягом більше 0.6 секунд;
  • Для виходу з Турбо режиму, слід виконати одинарне натискання на кнопку перемикання режимів.

  Для того щоб виконати доступ до низького режиму потрібно слідувати нижче перерахованих дій:

  • При неактивному світлі ліхтаря, виконайте натискання і утримування кнопки живлення протягом більше 0.6 секунд;
  • Для виходу з низького режиму, слід виконати одинарне натискання на кнопку живлення.

  Приміткою в роботі Турбо режиму при швидкій його активації, є обмежений час роботи, після закінчення 30 секунд роботи, ліхтар автоматично знизить вироблену яскравість, для того щоб запобігти його перегрів і тим самим захистити вбудований акумулятор.

  Технологія

  Для стабільної роботи ліхтарика такого невеликого розміру, також знадобилося застосування великої кількості технологій, починаючи від виготовлення окремих деталей корпусу, і закінчуючи програмною частиною, від якої залежить функціонування режимів і оптимальне відведення тепла від світлодіода і плати.

  Технологія ATR

  Представлений ліхтар оснащений модулем вдосконаленої терморегуляції, у якого функціонально є доступ до управління потужністю, тим самим підлаштовуючи рівень яскравості під температуру навколишнього середовища, і дозволяючи автоматично підтримуючи оптимальну робочу температуру.

  Індикація заряду

  Досить невеликий і придатний для щоденного застосування ліхтар, має унікальну функцію для наключника-це індикація заряду. За допомогою даної функції користувач з легкістю і головне в будь-який зручний час, зможе подивитися рівень заряду і в результаті визначити потребує акумулятор в зарядці чи ні, щоб не підвести в потрібну хвилину в темний час доби. Індицирование виконується за рахунок вбудованого світлодіода в кнопки управління.

  Для того щоб активувати індицирование заряду, слід виконати одну просту дію:

  • При неактивному світлі ліхтаря, виконати натискання на кнопку управління режимами Mode.

  Після чого ліхтар покаже блиманнями рівень заряду акумулятора:

  • 3 миготіння, рівень заряду становить вище 50%;
  • 2 миготіння, рівень заряду становить нижче 50%;
  • 1 миготіння, рівень заряду становить нижче 10%.

  Зарядження акумулятора

  Перевагою наключника є наявність універсального в застосуванні micro-USB порту, через який і проводиться зарядка акумулятора. Для того щоб зарядити пристрій, потрібно підключити до USB кабель однією стороною до джерела живлення, а іншою стороною в порт ліхтарика. Відразу після підключення загориться червоний світлодіод, вбудований в кнопки управління. При досягненні повного зарядного процесу, індикатор переключиться в світіння зеленим світлом і тим самим автоматично систематично відключить ліхтар від мережі. Повний час заряду акумулятора становить приблизно 2 години.

  Запобіжні заходи

  • Уникайте прямого попадання світлового променя в очі.
  • Заряджайте батарею в тому випадку, якщо світловий промінь тьмяніє, якщо ліхтар перестає реагувати на натискання кнопок, або якщо рівень заряду опускається нижче 10%.
  • Упаковка ліхтаря містить дрібні деталі, зберігайте їх подалі від дітей, щоб уникнути небезпеки задухи.
  • Не розбирайте цей продукт і не вносьте змін в його конструкцію, такі
  • дії призводять до анулювання гарантії.

  Основні особливості та інновації

  • Ліхтар брелок з нержавіючої сталі
  • Використовує світлодіод CREE XP-G2 S3 потужністю до 360 люмен
  • Комплексна технологія "прецизійна Цифрова оптика" забезпечує виняткову продуктивність відбивача
  • Вбудована Li-ion батарея
  • Універсальний тримач
  • Є денний режим і режим постійного включення
  • Зарядка від USB за допомогою вбудованого зарядного ланцюга
  • Конструкція з двома перемикачами
  • 4 рівня яскравості з прямим доступом до режиму низької яскравості і Турбо режиму
  • Функція пам'яті
  • Технологія вдосконаленої терморегуляції (ATR)
  • Вбудований індикатор заряду батареї (патент № ZL201220057767. 4)
  • Підвісне кільце, здатне витримувати вагу до 30 кілограм
  • Жорстке анодоване покриття військового класу НАШ
  • Ударостійкість до 1,5 метрів

  Комплектація

  • ліхтар Nitecore TIP SS
  • кільце для ключів
  • знімна кліпса
  • інструкція російською мовою
  • фірмова упаковка
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендNitecore
  Типбрелок, кишеньковий
  Призначеннятуристичний, на кожен день
  СвітлодіодCree XH-G2 S3
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм360
  Дальність74 м
  Елементи живленняУбудований
  АКБ в комплектіубудований
  Зарядка через USBMicro-USB
  Режими роботи4
  ВодонепроникністьIP54
  Розмір60.8 x 24.5 x 13.8 мм
  Вага23.5 г
  Матеріал корпусунержавіюча сталь
  Комплектаціяфонарь Nitecore TIP SS, кольцо для ключей, съемная клипса, инструкция на русском языке, фирменная упаковка.
  Гарантія5 років
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)