Пальник Fire-Maple FMS-102

Пальник Fire-Maple FMS-102
Пальник Fire-Maple FMS-102
Пальник Fire-Maple FMS-102
Пальник Fire-Maple FMS-102
Пальник Fire-Maple FMS-102
Пальник Fire-Maple FMS-102
Додати в обране
Додати до порівняння
Пальник Fire-Maple FMS-102
Артикул: FMS-102
Немає в наявності
Артикул: FMS-102
Ціна
811 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 41 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Опис пальника Fire-Maple FMS-102:

  Класична газова портативна пальник FMS-102 випущена на ринок в 2003 році. У цьому портативному пальнику застосовано нове технологічне рішення, яке дозволяє ставити на пальник ємності від малого до великого розміру, завдяки універсальним лапкам-власникам мають 2 режими розкладання. Об'ємна висока конфорка забезпечує сильне стабільне полум'я і збільшує потужність. Компактна складна пальник зроблена з нержавіючої сталі і сплаву алюмінію. Газовий портативний пальник FMS-102 забезпечена ніпелем, особливою системою запобігання втрати палива при кожному приєднанні і від'єднанні змінного картриджа. Це дозволяє в рази знизити витрату життєво необхідного палива в подорожі. Додатково є п'єзоелектричний підпал, що дозволяє миттєво запалити полум'я. Ця модель відмінно підходить для використання з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.

  Характеристика

  • в розкладеному вигляді: діаметр 140 мм, Висота 86 мм
  • у складеному вигляді: діаметр 60,5 мм, Висота 88 мм
  • Вага: 132 г
  • Потужність: 3050 Вт
  • Підходить для екстремальних походів.
  • 1 літр води закипає за 3 хвилини 25 секунд. За умов: (ГОСТ 2939-63) атмосферний тиск 760 мм рт. ст., температура повітря 20⁰С, Вологість 0%, температура води 20⁰С, а також новому повному змінному газовому картриджі стандарту EPI-GAS марки Fire-Maple.

  Витрата палива при використанні фірмових змінних картриджів Fire-Maple серії FMS-G при максимальному режимі горіння становить: змінний картридж FMS-G3 110 г ~38 хвилин, змінний картридж FMS-G2 230 г ~75 хвилин і змінний картридж FMS-G5 450 г ~144 хвилин.


  Важливо! Експлуатація газового пальника арт. FMS-102 з окремим вітрозахисним екраном допускається, якщо відстань між пальником і вітрозахисним екраном не менше 3 см від будь-якої деталі пальника! Нехтування даними попередженням тягне за собою ризик пошкодження пальника, так як пальник досить потужна.

  Важливо! Перед кожним приєднанням змінного газового картриджа до пальника завжди перевіряйте вузол під'єднання (нагвинчування) як газового картриджа - на відсутність сміття і сторонніх предметів, так і пальника - на наявність
  і справний стан ущільнювального кільця, відсутність сміття і сторонніх предметів. При виявленні будь-яких дефектів в даних вузлах припиніть подальшу експлуатацію і передайте картридж або пальник в СЕРВІС або в місце придбання. Не намагайтеся усунути дефекти самостійно! При виявленні сміття-видаліть його. Уважно огляньте очищене від забруднень місце і, переконавшись у відсутності сміття, підключіть картридж до пальника. Якщо при повороті вентиля до і під час підпалювання конфорки пальника газ не надходить - закрийте вентиль, від'єднайте картридж і припиніть подальшу експлуатацію. Засмічену пальник передайте в СЕРВІС або фахівцям для усунення засмічення. Прагніть не допускати попадання сміття в дані вузли. Це дозволить уникнути засмічення і пошкодження кілець ущільнювачів.

  Переваги та особливості

  • Компактна складна пальник зроблена зі сплаву алюмінію і нержавіючої сталі, забезпечує хорошу підтримку.
  • Спеціальна система запалювання-п'єзоелектричний підпал, забезпечує легке використання на природі.
  • Висока конфорка забезпечує сильне стабільне полум'я.
  • Невеликий регулятор і дизайн підстави яскравого кольору дозволяють отримати більше задоволення від приготування їжі на природі.
  • Посуд добре тримається на пальнику завдяки зубцям на лапках-тримачах. Спеціальні зуби на тримачах забезпечують краще зчеплення посуду і пальника, дозволяючи готувати їжу швидше і ефективніше.
  • Ніпель. Система запобігання втрати палива при приєднанні-від'єднанні змінного картриджа.
  • Використовується з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.
  • Поставляється в жорсткому коробі для транспортування і зберігання.
 • БрендFire-Maple
  Розмір140х86 мм
  Вага132 г
  Матеріалнержавеющая сталь
  Гарантія1 рік
  Колір
  темно-сірий, матовий
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)