Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1

Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Додати в обране
Додати до порівняння
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1
Артикул: 6-1260
Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1 - це можливість зарядити ваші гаджети в подорож, поході або по дорозі на роботу, максимальна сила струму на кожен USB канал 2000 mAh, індикація заряду в реальному часі і мультиметр.
Немає в наявності
Артикул: 6-1260
Ціна
545 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 27 грн.
Підберемо альтернативу або аналог080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Опис зарядного пристрою Nitecore F2, 2 в 1:

  Nitecore F2-вдосконалена модель портативного зарядного пристрою, є попередником Nitecore F1. Даний зарядний пристрій виконаний у фірмовому, але в той же час і оригінальному дизайні, який поєднав в собі строгу форму, але з дотриманням всіх фізичних і термічних особливостей які повинні бути присутніми в будь-якому зарядному пристрої. Тепловідвідні невеликі радіатори розмістилися на бічних гранях Nitecore F2 і тим самим прикрасили і додали стилю зовнішньому вигляду всьому пристрою. Особливістю представленого пристрою є розміщення двох елементів живлення для того щоб в два рази збільшити термін роботи портативних пристроїв якими користується користувач під час подорожі, і є незалежним від постійного джерела живлення. Загальна потужність з якою зарядний пристрій зможе заряджати переносний пристрій це струм в 2А. також завдяки ультралегкій вазі і порівняно невеликим габаритним розмірам і міцному матеріалу з якого виготовлено, зарядний пристрій може бути транспортовано і використано під час подорожі або просто заміської поїздки на природу без наявності постійного джерела живлення.

  Зарядка

  Завдяки багатофункціональній системі виробляє зарядний процес, яка об'єднана в легкому корпусі і розрахована спеціально для любителів активного відпочинку, і особливістю є те що самі слоти мають невеликі розміри, які можна порівняти з пальцями руки. Головною перевагою зарядного пристрою є те що він може виробляти зарядку встановлених елементів живлення не тільки від мережі, а за рахунок наявності універсального micro-USB. Основним джерелом живлення може послужити як порт від ноутбука, або в умовах природи альтернативне джерело, наприклад, сонячна панель.

  Наявність інтелектуальної системи управління вхідною напругою, за рахунок якого Nitecore F2 в автоматичному режимі вибирає оптимальний режим для зарядки як зовнішнього пристрою так і акумуляторів які встановлені в пристрій.

  Зарядка встановлених акумуляторів здійснюється за незалежною схемою, що забезпечує незалежну зарядку кожного елемента живлення. При підключенні зарядного, заряд розподіляється таким чином, при якому відбувається зарядка двох елементів живлення.

  Підключення постійного джерела живлення

  Головне те що при підключенні постійного джерела живлення Зарядний пристрій автоматично розподіляє вхідний струм рівноцінного як і на акумулятори так і на підключений зовнішній портативний пристрій.

  Підключення джерела змінного живлення

  При підключенні Nitecore F2 до джерела живлення змінного струму, наприклад, сонячної батареї, при довгому використанні напруга струм знижується, і за рахунок вбудованої інтелектуальної схемою в автоматичному режимі віддає перевагу зарядки встановленим акумуляторів живлення, а після завершення зарядки акумуляторів перенаправляє заряд на підключений портативний пристрій, тим самим даючи зарядити елементи живлення, які в подальшому можуть послужити джерелом для зарядки того ж портативного пристрою.

  Сумісність

  • Сумісний з різними Джерела живлення, такими як USB адаптери, сонячні панелі
  • Сумісність практично з усіма типорозмірами
  • Сумісність з елементами живлення 26650 /18650 /17670 /18490 /17500 /17335 /16340 (RCR123) /14500 /10440
  • Підходить для зарядки зовнішніх пристроїв або живлення енергією USB пристроїв

  Конструкція

  Nitecore F2 виготовлено з використанням найточніших і сучасних технологій і виконано з міцного і в той же временя з ультралегкого матеріалу - полікарбонату. Перевагою використаного матеріалу є його фізичні властивості, які повністю забезпечують повний захист від падіння з висоти, і при цьому дуже легка вага, що дозволить транспортувати його як в рюкзаку так і сумці. Вага пристрою становить всього 46.5 грама, з його габаритними розмірами всього 94 мм в довжину, 44мм в ширину і 25 у висоту.

  Величезною перевагою і доповненням до функціоналу є використання спеціальної технології нанесення позолоти на контакти зарядного пристрою. За рахунок наявності позолоченої форми контактів, які взаємодіють з встановлюваними елементами живлення, і які ефективно можуть протистояти волозі, інтенсивному дощу або туману. Таке введення забезпечить повний захист металевих компонентів від окислення, утворення корозії в навколишньому середовищі, тим самим покращуючи ефективність проведеного струму.

  Технологія

  Особливістю зарядного пристрою Nitecore F2 є наявність двох роз'ємів для одночасного розміщення двох акумуляторів. При тестуванні Nitecore F2 використовувалися елементи живлення типу 18650 ємністю 3400mah. З використанням представлених акумуляторів здійсненна зарядка налобних ліхтарів 4WH в кількості 5 разів, зарядка камер 8Wh - 3 рази, зарядка GoPro камер 5WH - 4 рази і зарядка мобільного пристрою 5-7WH - 3 рази.
  Також представлене зарядний пристрій влаштовано за таким принципом, що розраховане на використання високоамперних літієво-іонних елементів живлення IMR. Для даного типу акумуляторів використовується спеціальна окрема схема, що запобігає перегрів і забезпечує стабільну роботу всього пристрою.

  Завдяки інтелектуальній інтегрованій схемі, зарядний пристрій в автоматичному режимі визначає тип встановленого елемента живлення і після чого вибирає відповідний струм і режим зарядки відповідно акумулятора. Перевагами інтелектуальної схеми крім визначення типу встановленого елемента живлення, є:

  • Захист від короткого замикання
  • Захист від зворотної полярності
  • Забезпечення стабільного процесу зарядки в залежності від CC-постійного струму і CV-постійної напруги
  • Автоматичне відключення по завершенню зарядного процесу

  Порти для зарядки

  Переважною особливістю, яка відрізняє дану зарядку від Nitecore F1 - це наявність двох різних функціональних портів micro-USB. Один з яких стандартний і широко застосовний порт micro-USB, а інший спеціальний покращений порт Micro-B 3.0 USB, за рахунок якого зменшився контактний опір на цілих 30% в порівнянні зі стандартним портом micro-USB, і тим самим всебічно покращує ефективність зарядного процесу.

  Також у функціоналі представленого зарядного пристрою є функція активації повністю розряджених літієво-іонних акумуляторів.

  Індикатор

  Вбудовані індикатори живлення забезпечать повну інформацію про процес зарядки і загальний стан встановлених елементів живлення. На торці зарядного пристрою по обидві сторони micro-USB портом розмістилися два індикатори, кожен з яких складається з трьох світлодіодів.

  Один з яких-це портативний мультиметр, який в своєму функціоналі передбачає забезпеченням повної інформації про встановлені акумуляторах, і вкаже загальну напругу з точністю до 0.1 V.

  Другий індикатор розроблений для оповіщення рівня заряду в реальному часі після установки акумуляторів в зарядний пристрій.

  Основні особливості та інновації

  • Сумісність з перезаряджаються літієво-іонними акумуляторами різного типу
  • Інтелектуальна схема для зарядки і контролю зарядним процесом
  • Можливість заряджати Елементи живлення від джерел живлення micro-USB
  • Універсальний micro-USB порт 3.0 , прискорений процес зарядки до 1А
  • Вихідна напруга 2А
  • Кожен відсік зарядного пристрою управляє і заряджає акумулятори незалежно
  • Вбудовані індикатори живлення забезпечують повною інформацією про статус заряду елемента живлення
  • Автоматичне визначення потужності та інформації про напругу тільки встановленого елемента живлення
  • Оптимізований зарядний процес IMR акумуляторів
  • Позолочені контакти, що забезпечують захист від утворення корозії
  • Автоматичне визначення встановленого типу елемента живлення і вибір відповідного струму і режиму заряду
  • Захист від зворотної полярності і короткого замикання
  • Виготовлений з вогнетривких полімерних матеріалів
  • Оптимальна конструкція для кращої тепловіддачі
  • Сертифіковано відповідно до стандартів RoHS, CE, FCC та CEC

  Комплектація:

  • Зарядний пристрій Nitecore F2
  • Інструкція користувача російською мовою
  • Фірмова подарункова упаковка Nitecore з унікальним серійним номером для захисту від підробок. Оригінальність продукції можна перевірити на сайті виробника.
 • Тип товаруЕлементи живлення і ЗУ
  БрендNitecore
  Типорозмір18650, 14500, 18490, 26650, 16340, 10440, 17670, 17500, 17335
  ДисплейНі
  Кількість акумуляторів2
  Індивідуальні канали струму зарядкиє
  ХарчуванняUSB порт
  Управління розрядом акумуляторані
  Визначення ємності АКБНі
  Тестування АКБні
  Відновлення АКБНі
  Напругавходное напряжение питания: DC 5V, ≥500mA, выходное напряжение питания: 4.2V±1% (Аккумуляторы)/5V±5% (USB), выходной ток: 2x1000mA (Аккумуляторы)/2000mA (USB)
  Гарантія1 рік
 • Завантаження даних...

Покупатели, которые приобрели Зарядний пристрій Nitecore F2, 2 в 1, также купили

Хіт продажу
Ніж Morakniv Companion MG, нерж. сталь, хакі
Ніж Morakniv Companion MG, нерж. сталь, хакі
552 грн.
Артикул: 11827
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Кріплення Olight UFBM велосипедне
Кріплення Olight UFBM велосипедне
 
291 грн.
Артикул: UFBM
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Ніж Morakniv Basic 546, нержавіюча сталь, 12241
Ніж Morakniv Basic 546, нержавіюча сталь, 12241
344 грн.
Артикул: 12241
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Акумулятор 18650 Fenix ARB-L18-2600
Акумулятор 18650 Fenix ARB-L18-2600
520 грн.
Артикул: ARB-L18-2600
В наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Мультитул Roxon STORM S801S
Мультитул Roxon STORM S801S
1 420 грн.
Артикул: S801S
Передзамовлення
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Nitecore TIKI, прозорий
Ліхтар Nitecore TIKI, прозорий
 
850 грн.
Артикул: 6-1385
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Кресало Tramp TRG-030
Кресало Tramp TRG-030
168 грн.
Артикул: TRG-030
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Хіт продажу
Ліхтар налобний Nitecore HC65
Ліхтар налобний Nitecore HC65
2 700 грн.
Артикул: 6-1287
Немає в наявності
Швидкий перегляд
Додати в обране
Додати до порівняння
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)