Артикул:C22009D-1
Колір
Передзамовлення
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
Опис ножа Civivi Varius C22009D-1:
Навіть попри нескладаний формат інструмента, дизайн продуманий у такий спосіб, що виріб не викликає проблем у транспортуванні. Все завдяки мінімальній вазі, що дорівнює 72,4 г, і тонкій конструкції (товщина клинка становить 3 мм, а товщина руківʼя не перевищує 6,5 мм). Цьому також сприяють піхви з кайдекса.
Характеристики:
  • ніж з фіксованим клинком для повсякденного носіння, туризму;
  • матеріал клинка – сталь D2 (твердість 58-60 HRC);
  • профіль клинка – drop point;
  • тип заточування – прямий;
  • тип обробки – галтування (black stonewash);
  • матеріал накладок для руківʼя – склопластик G10;
  • в наборі є 2 типи накладок, 4 кріплення та піхви з кайдекса;
  • повна довжина ножа – 200 мм;
  • довжина клинка – 95,2 мм;
  • товщина в обуху – 3 мм;
  • довжина руківʼя – 104,8 мм;
  • товщина руківʼя – 6,5 мм;
  • вага – 72,4 г.
Країна походження
Китай
Бренд
Civivi
Тип товару
Ножі
Тип ножа
нескладаний
Вид ножа
туристичний, тактичний, на кожен день
Тип заточування
прямий
Загальна довжина
200 мм
Довжина клинка
95.2 мм
Товщина клинка
3 мм
Довжина рукоятки
104.8 мм