Ліхтар Nitecore TM38

Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Ліхтар Nitecore TM38
Додати в обране
Додати до порівняння
Ліхтар Nitecore TM38
Артикул: 6-1271
Модель ліхтаря є дуже схожою на одну зі своїх попередніх моделей, а саме на Ліхтар TM36 і представлена новинка - це модель ліхтаря ТМ38. Дана новинка, що входить в лінійку ліхтарів "монстрів" із серії ТМ, має кращим у своїй серії значенням освітлюваної відстані, і становить показник, цілих 1400 метрів. Представлена модель ліхтаря легко можна перенаправляти в категорію акумуляторних прожекторів з незначно невеликими габаритними розмірами, і в загальному результаті має чудову інтенсивність потоку. Потужний по продуктивності освітлювальний прилад працює на сучасному світлодіоді від американського виробника CREE XHP35 HI D4.
Немає в наявності
Артикул: 6-1271
Ціна
13 340 грн.
Купити в 1 клік
Ваші скидки
Ваш рівень Скидка Кешбек
Discount #1 0 667 грн.
Замовлення по телефону080 033 13 26
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Посилання на сторінку, де розташована форма
 • Ліхтар Nitecore TM38
  кодування ANSI Харчування Турбо Високий Середній Низький Міна.
  Яскравість 1800 люмен 800 люмен 400 люмен 200 люмен 50 люмен
  Максимальна дальність променя 1400м. 1400м. 1400м. 1400м. 1400м.
  Час роботи Ліхтар NITECORE NBP68HD
  (27200mAh)
  4 години 11 годин 22 години 40 годин 120 годин

  Опис ліхтаря Nitecore TM38 :

  Загальна інформація

  Модель ліхтаря є дуже схожою на одну зі своїх попередніх моделей, а саме ліхтарьтм36 і представлена новинка - це модель ліхтаря ТМ38. Дана новинка, що входить в лінійку ліхтарів "монстрів" із серії ТМ, має кращим у своїй серії значенням освітлюваної відстані, і становить показник, цілих 1400 метрів. Представлена модель ліхтаря легко можна перенаправляти в категорію акумуляторних прожекторів з незначно невеликими габаритними розмірами, і в загальному результаті має чудову інтенсивність. Потужний по продуктивності освітлювальний прилад працює на сучасному світлодіоді від американського виробника CREE XHP35 HI D4. В головні особливості після застосовуваного світлодіода, є присутність вбудованого багатофункціонального OLED дисплея, який володіє ідеальною вологозахистом і стійкістю до подряпин, завдяки якому користувач зможе як спостерігати, так і змінювати показання значень всього натисканням на Перемикач, за рахунок представленого дисплея відкривається доступ до всіх необхідних для користувача параметрам про роботу ліхтаря. Високоінтелектуальна плата, інтегрована в ліхтар, управляє температурою корпусу приладу, тим самим дає можливість збільшити тривалість періоду експлуатації приладу і час роботи від одного заряду, так як акумулятор, на якому функціонує ліхтар під впливом фізичного впливу температури, може перенагреться і в результаті чого миттєво зробить розрядку і загалом, почне втрачати свої властивості в заощадженні енергії. Інтегрований порт для заряджання акумулятора і при творі підключення зарядного приладу в автоматичному режимі описує на екрані вхідне в нього напруга і після розраховує приблизний період заряджання і в загальному часу роботи застерігає від виникнення короткого замикання і захищає від зворотної полярності. Також ліхтар оснащений двоступеневим перемикачем управління, завдяки якому можна виконувати управління 5 режимами яскравості і 3 спеціальними режимами роботи. Особливо ліхтаря також включається те, що він має інтегрований роз'єм для встановлення його на штатив для освітлення величезної площі, на приклад, табірної, завдяки дуже великій вазі, який становить 1260г, транспортування його в руках дещо ускладнено, тому на корпусі розміщені два кріплення для того, щоб підкріпити до них плечовий ремінь і у великій мірі полегшити носіння в екстрених ситуаціях і тим самим знизити навантаження на кисть руки (плечовий ремінь входить в стандартний комплект поставки).

  Світлодіод

  Сама інноваційна і сучасна модель із серії ліхтарів ТМ, який працює в абсолютно новій області продуктивності з поєднанням нових технологій, і значенням по продуктивності перевершує абсолютно всі межі. Модель ліхтаря ТМ38 володіє високопродуктивним світлодіодом виробленого американською компанією CREE представленою моделлю XHP35 з однією з варіацій D4. Для досягнення такого чудового результату світлодіод об'єднаний з великою кількістю технологій, які при загальній роботі збільшують значення насиченості на 160%, і тим самим підвищують освітлюване відстань на 300 метрів, якщо порівнювати з попередньою моделлю з цієї ж серії ліхтаря TM36. Потужність, яка проводитися світлодіодом, має граничне значення світлового потоку в 1800 люмен. Насиченість потоку, вироблена світлодіодом дорівнює показанню в 490.000 кандел, отриманий показник є найбільшим і в першу чергу найяскравішим в представленій серії, що з такою насиченістю будуть добре деталізовані найменші деталі площі, яку буде висвітлювати користувач і навіть за основною зоною освітлення, так званої, зоною розсіювання. При об'єднанні раніше зазначених показників світлового потоку і насиченості об'єднуватися в один промінь і підсумком чого є їх показник зі значенням дальності з небувалою позначкою в 1400 метрів.

  Світлодіод XHP35 HI D4 вироблений американською компанією, яка є професійним виробником в даній сфері і виконують першокласні комплектуючі виступаючі в ролі основного і найважливішого елемента будь-якого ліхтаря. Компанія виробник розширює особистими гідними якостями для досягнення граничного значення від отриманого продукту. Застосовуваний світлодіод поєднує в собі для досягнення позначеного результату, технологію PDOT (технологія точної цифрової Оптики), що дозволяє освітлювальному приладу підвищити граничне значення світлового потоку і насиченості, але головне те, що зберігає колірну насиченість.

  Елемент живлення

  Для того, щоб надати граничної продуктивності і функціонування досить тривалий час при застосуванні освітлювального приладу в екстремальних ситуаціях, наприклад, протягом пошуково-рятувальних ситуацій або часткового освітлення площі табору. Сфера використання представленого продукту від компанії Nitecore має велику кількість поєднуваних варіантів, як для тривалого освітлення при слабкій випромінюваній потужності (низький режим), так і при недовгій, для максимального випромінювання потужності (максимальний режим). Елемент живлення, який забезпечує досить тривалий період функціонування-це акумуляторний блок NBP68HD, що містить в собі вісім літій-іонних елементів живлення, об'єднаних в один ланцюг і володіють одним загальним корпусом, без винятку захищеного від попадання вологи і пилу. І зроблений з аерокосмічного алюмінієвого сплаву з використанням спеціального покриття нанесеного за методом анодування військового класу HAIII. Застосовуваний акумуляторний блок може бути витягнутий з головної частини, що сприяє тому, щоб зробити зарядку. Самостійне заряджання акумуляторного блоку, є особливістю, так як на зміну одного вимагає заряджання акумуляторного блоку може бути застосований інший вже повністю заряджений, що тим самим збільшує ефективність застосування. В екстрених ситуаціях або в період випадків, коли освітлювальний прилад потрібен як джерело світла в постійному світінні, то рекомендується мати при собі в комплекті кілька джерел живлення NBP68HD. Також перевагою застосовуваного акумуляторного блоку, є твори заряджання, за рахунок наявності інтегрованого порту в головній головній частині. Для того щоб зробити зарядку акумуляторного блоку, за допомогою якого працює TM38, потрібна наявність оригінального зарядного приладу, що входить в стандартний комплект. На самому блоці живлення розмістився унікальний порт з схильний поруч з ним індикатора, який буде вказувати на статус зарядки, коли індикатор синього кольору буде блимати швидко – рівень заряду встановленого елемента живлення становить менше 50%, при миганні світлового індикатора трохи повільніше – рівень заряду встановлених елементів живлення в жорсткому блоці складає більше ніж 50%, і при постійному горінні індикатора – рівень заряду акумуляторного блоку в реальному часі становить 100%, і показує те, що зарядний кабель може бути витягнутий з порту.

  Управління

  Високопродуктивний освітлювальний прилад, який можна віднести до лінійки ліхтарів-монстрів, і функціонує в 8 режимах – управління якими проводиться з використанням однієї, але дуже практичною двоступеневої кнопкою. Процес розроблення і установки робочих параметрів використовуваного перемикача, належить виключно виробнику Nitecore. Патенти на винахід, розробку і застосування, були подані компанією і має повне право на наступні їх застосування тільки Nitecore. Управління ліхтарем, а саме режимами роботи, виконується за допомогою кнопки розміщеної на головній частині ліхтаря і виробленої з використання унікального за хімічним складом матеріалу – поліпропілену. Застосовуваний матеріал, є досить міцним і головне стійким до величезних змін температури і ударним властивостям. Перемикач управління має на увазі в своїй роботі застосування інтегрованого індикатора живлення, який за твором декількох дій буде показувати залишок заряду в установленому акумуляторному блоці. Технологія інтегрованого індикатора відноситься до компанії Nitecore і має зареєстрований номер патенту ZL:201220057767.4. Також завдяки двоступеневому рівню управління, розкривається можливість до моментального доступу абсолютно до всіх режимів, як до спеціальних, так і звичайних рівнів яскравості.

  OLED-дисплей

  В особливі властивості ліхтаря входить дуже практичний і досить корисний в період використання дисплей. Завдяки впровадженню в роботу режимів і OLED-дисплея, стає легше працювати з ліхтарем, так як на дисплеї виконується відображення всієї потрібної інформації про всіх робочих параметрах в режимі реального часу. У період заряджання застосовується інтегрований порт в головній частині ліхтаря, повідомлення Користувача про статус заряджання і загальна напруга елементів живлення проводиться за рахунок дисплея, на якому можна побачити відповідні написи: "Charging" – зарядка ще проводиться, "Chg.Finished " - заряджання завершено.

  Також за рахунок дисплея користувач зможе переглядати параметри про режими роботи і яскравості в яких він функціонує, напруга акумуляторного блоку в реальному часі, рівень зарядки в графічному вигляді (відображається анімація батарейки), приблизно обчислений період функціонування до розрядження акумуляторного блоку і досить важлива особливість роботи – це реальна температура роботи. Перехід між зазначеними показаннями, здійсненно завдяки перемикача, розташованого поруч з дисплеєм.

  Після того як встановлений елемент живлення буде приєднаний до головної частини, миттєво відбудеться включення дисплея, на якому буде відображатися напис NITECORE протягом 2.5 секунд, після чого на ньому з'явиться повідомлення про робочий напругою з кращою в ліхтарях від Nitecore точністю до 0.1 V і буде відображатися протягом 4-х секунд. Після повідомлення користувачеві про напругу, пристрій Nitecore TM38 переключитися в режим очікування.

  Спеціальний режим, в якому працює ліхтар, і це тільки ліхтар із серії TM-це демонстраційний режим. В даному режимі буде проводиться на дисплеї послідовна інформація про ліхтар, а точніше про його робочих параметрах.

  Режими роботи

  Потужний ліхтар ТМ38 розрахований, для того щоб функціонувати і обслуговувати користувача, якому потрібен певний рівень яскравості відповідно до певної сфери його використання. Наприклад, найпродуктивніший режим Турбо з відстанню освітлення на 1400 метрів – для пошуково-рятувальних операцій, проміжний режим (середній) з яскравістю в 400 люмен – для того, щоб висвітлювати невелику територію табору, і самого мінімального з часом роботи складовим 120 годин – для тривалого освітлення в більш сприятливих умовах. Функціонування режимів яскравості ліхтаря ТМ38, можна розділити на два основних режими – повсякденний і Турбо режими. Вище перераховані режими встановлюються відповідно до головною кнопкою в залежності від сили натискання.

  Включення повсякденного і Турбо режиму, виконується за слідуванням нижчезазначених дій:

  • Для включення повсякденного режиму, при неактивному світлі ліхтаря, потрібно зробити підлозі натискання на головну двоступеневу кнопку протягом однієї секунди;
  • У зворотному випадку, зробіть підлозі натискання на Перемикач і утримування його більше двох секунд, для того щоб включити миттєве світіння з останнім застосовуваним режимом яскравості;
  • Для включення Турбо режиму, потрібно провести повне натискання на головну двоступеневу кнопку протягом однієї секунди;
  • У зворотному випадку, зробіть повне натискання на головну двоступеневу кнопку і утримування його більше двох секунд, для включення миттєвого світіння в максимальному режимі яскравості;

  У функціонуванні ліхтаря передбачена робота в звичних для серії ТМ-це робота в п'яти різних за насиченістю режимів. Особливістю представленого ліхтаря якщо порівнювати, з різними моделями ліхтарів, є його самий останній і найяскравіший режим з відстанню освітлення в 1400 метрів.

  Управління режимами яскравості

  Режими управління яскравістю мають дві різні категорії роботи, і перемикання між якими виконується наступними діями:

  • Перемикання яскравістю в повсякденному режимі
   • Щоб зробити перемикання режимів яскравості в повсякденному режимі, необхідно, зробити підлозі натискання головної двоступеневої кнопки, для перемикання між режимами яскравості в круговій послідовності і саме в такому порядку мінімальний - >Низький - >Середній - >Високий - >Турбо. Якщо провести натискання і утримування перемикача в підлозі натиснутому стані, автоматично включиться Турбо режим. При повторенні дії напів натискання на головну двоступеневу кнопку, встановиться раніше застосовуваний режим яскравості. Після того як користувач зробить деактивацію ліхтаря, інтелектуальна інтегрована плата, збереже в пам'яті раніше застосовуваний режим і включить його при подальшій активації.
  • Перемикання яскравістю в Турбо режимі
   • У встановленому режимі Турбо, відкривається доступ тільки до двох режимів яскравості - це Турбо і високий. Працюючи в Турбо режимі, для переходу між запрограмованими режимами, виробляєте підлозі натискання на головний двоступеневий перемикач. У роботі представленого режиму, функція збереження завершального роботу режиму-відсутня.

  Управління спеціальними режимами

  Потужний ліхтар ТМ38 розрахований на роботу в трьох спеціальних режимах, які є дуже потрібними для різнопланового використання ліхтаря.

  • Для того щоб активувати перший встановлений програмою режим Строб, ліхтар при цьому повинен бути активований в будь-якому настроюється режимі яскравості, і після необхідно зробити швидке подвійне натискання на головний двоступеневий перемикач, для входу в режим Строб.
  • Для того щоб активувати наступний встановлений програмою режим в круговому порядку, виробляєте підлозі натискання на головний двоступеневий перемикач для перемикання між режимами Строб ->SOS ->Маяк. Для того щоб здійснити вихід з регулювання спеціальними режимами, необходіом провести повне натискання на Перемикач.
  • Робота OLED-дисплея повністю залежить від роботи необхідного режиму яскравості. При роботі необхідного режиму яскравості, дисплей буде показувати робочий рівень яскравості, що дасть можливість користувачеві точно визначиться в режимах роботи.

  Блокування та розблокування

  Для того щоб уникнути випадкової активації ліхтаря при перевезенні з одного місця в інше, в таких місцях як сумка або рюкзак, роботою пристрою встановлений режим блокування і розблокування. Функція блокування врахована для того, щоб запобігти випадкове включення світлодіода, що в кінцевому результаті несе за собою зменшення загального заряду застосовуваного акумуляторного блоку і тим самим знизить період роботи в необхідній ситуації.

  Для того щоб включити режим блокування, потрібно виконати наступні дій:

  • Коли світло ліхтаря включений, зробіть натискання і утримування головного двоступеневого перемикача повністю, протягом двох секунд. Після даних дій, виконатися деактивація головного світлодіода і при цьому активується режим блокування. При роботі ліхтаря в режимі блокування, освітлювальний прилад ТМ38 практично не споживає енергію з встановленого елемента, а також знижується ймовірність випадкової активації.
  • Для того щоб здійснити вихід з режиму блокування, потрібно провести розблокування, необхідно провести повторне натискання і утримання перемикача в проміжку часу більш ніж на одній секунди.

  При роботі режиму блокування якщо зробити натискання на головний двоступеневий перемикач, і на дисплеї з'явиться напис "LOCK OUT". Під час перевезення або тривалого періоду невикористання ліхтаря компанією рекомендується, виконати Витяг елемента живлення, для того щоб убезпечити користувача від випадкової активації і протікання акумуляторів.

  Вимкнення та режим очікування

  Перебуваючи в активному режимі світіння ліхтаря Nitecore TM38, зробіть натискання на перемикач управління повністю і відпустіть його через секунду для того, щоб виконати перехід в режим очікування. Функціонуючи в такому режимі виконується невелике споживання енергії з елемента живлення для того, щоб забезпечувати зарядом живлення. Перебуваючи в робочому режимі очікування, вбудований світловий індикатор, буде виробляти одне миготіння раз в дві секунди для того, щоб виконати визначення місця розташування ліхтаря.

  При функціонуванні режиму очікування, провести натискання на перемикач, розташований біля дисплея, повідомить користувача про напругу акумулятора, в періоді роботи 10 секунд.

  Технологія

  Світлова індикація

  Для повідомлення Користувача про стан заряду встановленого акумуляторного блоку. При активному ліхтарі, індикатор живлення буде блимати один раз в дві секунди, якщо стан рівня заряду відповідає значенню менше 50%. При мінімальному рівні заряду, світловий індикатор буде блимати дуже швидко.

  Твір зарядки або зміна робочого елемента живлення має здійснюватися, коли індикатор заряду виконує миготіння дуже часто, і світло, вироблений ліхтарем, стає тьмяним або ліхтар відмовляє реагувати на запити.

  Термозахист

  Ліхтар ТМ38 є дуже малогабаритним за розмірами освітлювальним приладом, як для пристрою, що володіє кращим у своєму класі світловим потоком з дальністю освітлення в 1400 метрів. Функціонування в граничному режимі може стати результатом значного підвищення температури корпусу. Компанією Nitecore не рекомендовано використовувати режим Турбо протягом тривалого періоду. За рахунок вбудованої системі термозахисту, завдяки якій і виконується запобігання перегріву. При функціонуванні режиму Турбо, для безпеки користувача і захисту ліхтаря від пошкодження, ліхтарьтм38 знижує вироблений світловий потік при підвищенні температури корпусу до 60°С.

  Також компанією строго не рекомендується виконувати різке охолодження при значному збільшенні температури, шляхом занурення його в рідину. Через велику різницю тисків зовнішнього і внутрішнього середовища, в цілому, може привести ліхтар до поломки.

  Основні особливості та інновації

  • Найменший у світі прожектор, що працює на акумуляторному блоці з максимальною потужністю світлового потоку 1400 метрів
  • Застосовується світлодіод CREE XHP35 HI D4
  • Інтегрований дуже практичний в застосуванні OLED-дисплей
  • Теплова схема захисту запобігає ліхтар від перегріву
  • Інтегрований інтелектуальний порт для заряджання з автоматичною установкою напруги заряджає безпечно і швидко
  • Швидкий вибір режиму яскравості з 8 пропонованих
  • Інноваційна двоступенева кнопка передбачає зручний інтерфейс (Патент№ ZL201120062948.1)
  • Інтегрована світлова індикація, яка показує залишок заряду
  • (Патент№ ZL201220057767.4)
  • Покращене відведення тепла для кращої продуктивності
  • Загартоване ультрапрозоре мінеральне скло з покриттям антивідблиску
  • Інтегрована технологія точної цифрової оптики "PDOT" забезпечує граничну продуктивність рефлектора
  • Корпус аерокосмічного алюмінієвого сплаву з анодуванням військового типу HAIII
  • Вологозахист відповідно до стандарту IPX-8 (занурення на глибину до 2-х метрів)

  Основні параметри і характеристики:

  • Джерело світла (світлодіод): 1 світлодіод-Cree XHP35 HI D4
  • Максимальний світловий потік: 1800 люмен (490 000cd)
  • Фокусування променя: Ні
  • Цифрова стабілізація струму: бувши
  • Матеріал рефлектора: Алюміній
  • Поверхня рефлектора: гладкий рефлектор
  • Матеріал лінзи: загартоване скло з двостороннім покриттям антивідблиску, стійке до подряпин
  • Покриття корпусу: Армійське анодування Premium Type III
  • Кнопка: 2-е кнопки:
   • основна багатофункціональна кнопка на корпусі ліхтаря
   • кнопка для управління поточними показаннями LED дисплея
  • Клас захисту: IPX-8 (робота ліхтаря на глибині до 2-х метрів)
  • Максимальна глибина занурення: гарантована робота на глибині 2 метри (за умови цілих силіконових кілець і наявності мастила)
  • Максимальна дальність променя: 1400 метрів
  • Елементи живлення: акумуляторний блок Nitecore NBP68HD (входить в комплект поставки)

  Кількість режимів роботи: 8 режимів роботи (з них 5 режимів яскравості)

  • Турбо-1800 люмен
  • Високий-800 люмен
  • Середній-400 люмен
  • Низький-200 люмен
  • Мінімальний-50 люмен
  • Строб
  • SOS
  • Маяк

  Комплектація

  • ліхтар Nitecore TM38,
  • акумуляторний блок Nitecore NBP68HD
  • адаптер для зарядки, 220V (12V, 2А)
  • якісний ремінь
  • темляк
  • ущільнювальне кільце
  • інструкція користувача російською мовою
  • фірмова подарункова упаковка Nitecore з унікальним серійним номером (продубльований на корпусі ліхтаря) для захисту від підробок. Оригінальність продукції можна перевірити на сайті виробника
 • Тип товаруЛіхтарі
  БрендNitecore
  Типнадпотужний, тактичний
  Призначеннятуристичний, на кожен день, для полювання, розшуковий
  СвітлодіодCree XHP35 HI D4
  Колір світлодіодабілий / жовтий
  Світловий потік, лм1800
  Дальність1400 м
  Елементи живленняУбудований
  АКБ в комплектіубудований
  Режими роботи8
  ВодонепроникністьIPX-8
  Довжина278 мм
  Діаметр50 мм
  Діаметр головної частини90 мм
  Вага1260.3 г
  Матеріал корпусуалюміній
  Гарантія5 років
 • Завантаження даних...
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)