Прожектор VIDEX 150W 5000K 220V IP65 (VL-F2-1505G)
UARU
Ім`я
Телефон
Адреса електронної пошти
Посилання на сторінку, де розташована форма
UA | RU
Контактна інформація
або звертайтесь в онлайн-чат на сайті.
Артикул:VL-F2-1505G
В наявності
Знайшли дешевше? Купуйте у нас зі знижкою!
Ваше iм'я
Телефон
Посилання (де знайшли дешевше)
Ціна (яку знайшли дешевше)
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 303x280x33мм.
Тип товару
Ліхтарі
Тип
Ліхтар
Бренд
Videx
Тип
Ліхтарі-прожектори
Призначення
для будинку
Світловий потік, лм
19500
Вага
1780 г
Гарантія
24 місяці
Країна походження
Україна
Захист
вологостійкий, пиленепроникний
Клас захисту
IP65
Розмір
303 x 280 x 33 мм