Комахи здатні зіпсувати не лише похід, а й звичайну вечірню прогулянку у місті. Для багатьох один укус комара вже може стати випробуванням, оскільки не всі легко переносять набридливий свербіж. Тому під час підготовки до літа важливо разом із відповідним гардеробом підібрати ефективний засіб від комарів.

Читать далее →

До нашого сервісного центру звернувся власник несправного ліхтаря Nitecore EC30.

Проблема: ліхтар перестав світити.

Читать далее →

Серед різних професійних заточувальних систем механічний верстат з можливістю виставляти кут заточування є альтернативою для звичайних користувачів. Компанія Work Sharp представила своє бачення подібного верстата з низкою цікавих рішень.


Читать далее →

Наш сервісний центр отримав для ремонту ручний ліхтар Armytek Predator Pro v3 Black XHP35 HI.

Проблема: ліхтар перестав працювати.

Читать далее →

Кулинария становится проще и приносит больше удовольствия, если под рукой находятся подходящие инструменты. Однако в силу большого выбора изделий для кухни найти универсальный кухонный нож под конкретные потребности может быть непросто, особенно если вы не являетесь профессиональным поваром. Выбор способны усложнить и названия конкретных ножей: визуально похожие модели могут иметь разное название и предназначение, что сбивает с толку кулинара-новичка.

Чтобы у вас больше никогда не возникало сомнений, для чего предназначен конкретный нож и необходим ли он на вашей кухне, мы составили краткий путеводитель по большинству типов кухонных ножей.

Читать далее →

З першого дня війни колектив Fonarik.com залишається на своїх місцях та продовжує працювати всупереч складній ситуації в країні, щоб підтримувати нашу економіку. Навіть в умовах безперервних бойових дій ми забезпечуємо покупців якісною продукцією для туризму та спорту та працюємо над регулярним оновленням асортименту необхідних аксесуарів у воєнний час.

Як команда, яка ставить на перше місце задоволеність клієнтів, ми намагаємося постачати вам якісну продукцію, незважаючи на логістичні нюанси. Але як українці, ми вважаємо своїм обов'язком забезпечувати надійний тил для наших солдатів та допомагати їм у непростій боротьбі за свободу та мир у нашій країні.

Кожне добре діло наближає нас до довгоочікуваної перемоги, тому Fonarik.com намагається робити все можливе, щоб доставляти нашим бійцям необхідне спорядження. Ми підтримуємо зв'язок із військовими з ВСУ і вже передали ліхтарі Fenix на передову, де наші солдати мужньо тримають оборону.

Одна з партій ліхтарів була відправлена до харківського підрозділу, який займається ремонтом пошкодженої військової техніки. Тепер наші бійці можуть виконувати свою роботу і в темний час доби, щоб швидше поновляти бойовий транспорт та захищати Харків.

Другу партію отримав загін ДПСУ на Одещині, який обороняє південні кордони нашої країни.

Наш колектив і далі допомагатиме українським військовослужбовцям, щоб над нашими головами нарешті запанувало мирне небо!

Віримо у ВСУ!

Слава Україні!

Крепление на оружие для фонарей на планку Пикатинни Fenix ALG-18

Несмотря на специфичность и сложность ночной охоты многие охотники предпочитают именно ее. Это обусловлено тем, что ночная охота более требовательна в стратегии, что позволяет человеку на полную проявить свои умения и выдержку, а также испытать себя на прочность. Однако человеческое зрение плохо приспособлено к нахождению в полной темноте, поэтому для успешной охоты после наступления сумерек помимо оружия охотнику необходимы дополнительные аксессуары: тепловизор, тактический фонарь и крепление на оружие для фонарей.

Читать далее →

К нам в сервисный центр поступил на ремонт ручной фонарь Sofirn SP33 V3 (CREE XHP50B 3500lm 1*26650 USB-C).

Проблема: фонарь упал с высоты 3-4 метров и перестал включаться.

Читать далее →

Французский нож Opinel — классика среди складных инструментов, чьи корни уходят в конец XIX века. Начиная с 1890 года, основатель компании, а тогда обычный мастер по изготовлению ножей во втором поколении, Джозеф Опинель создал серию складных ножей: от самого маленького Opinel 1 с кольцом для крепления к цепочке карманных часов, до самого большого — Opinel 12.

Читать далее →

Зарядное устройство Fenix ARE-X1 уже давно находится на рынке, и его до сих пор можно встретить в продаже. Теперь же появилась его обновленная версия Fenix ARE-X11 с аккумулятором в комплекте.

Читать далее →