Крісло складне Naturehike YL04 —​​ комфортний компаньйон для відпочинку на природі

Про туристичні крісла Naturehike вже йшла мова в одному з попередніх оглядів. Тепер пропоную звернути увагу на менш компактну, але, як на мене, більш комфортну модель — крісло Naturehike YL04.

Крісло продається разом із транспортувальним чохлом того ж кольору, що й тканина крісла. Модель доступна у трьох різних кольорах:

На чохлі є доволі довга ручка/лямка на плече без регулювання. Вона пришита безпосередньо до тканини чохла. У якості дна виступає така ж сама тканина, з якої пошитий чохол. Посилення немає. Закривається чохол на звичайну затяжку.

Крісло в складеному вигляді має габарити 86 х 20 х 20 см, а вага складає 2.2 кг.

Як бачимо, це не зовсім компактний та легкий варіант, тому краще за все виріб стане в нагоді під час подорожей на автомобілі або недалеких виходах на природу.

Розкладання крісла не потребує зусиль і воно розкривається у «один рух». З цікавого: ніжки крісла стоять доволі тісно одна до одної, і завдяки цьому крісло не потребує великої площі для встановлення. Водночас модель є доволі стійкою і при нахилах не втрачає рівноваги.

На спинці крісла розташована велика кишеня для речей. Друга кишеня знаходиться в районі правого ліктя і є значно меншою за першу.

Рама крісла вироблена з профільованої сталевої трубки (перевірено магнітом). Всі з'єднання елементів здійснюються за допомогою клепок. Із загального дизайну вибиваються нефарбовані кутики. Пластикові ніжки також фіксуються клепками.

На кількох трубках є подряпини та потертості фарби, але на функціонал це не впливає. Отвори для клепок виконані штамповкою і «кругляші» видно всередині трубок, у чохлі.

Крісло зроблено з тканини oxford, на нижній частині сидіння — сітка.

Якщо порівнювати крісло Naturehike YL04 з моделлю Moon YL08, то перше крісло є ширшим, має більш виражені ділянки тканини, які можна використовувати як підлокітники. Також ця модель має трохи нижчу посадку і виходить, що її спинка є трохи вищою.

Якість пошиву висока. Шви рівні, тканина не тягнеться і не лізе під навантаженням.

Рама крісла кріпиться до тканини на великій площі через додаткові пластикові і гумові перехідники, що дозволяє краще розподілити навантаження на тканину.

Під час сидіння також відчувається різниця на користь моделі Naturehike YL04. Сама конструкція більш монолітна і менше «грає». Також крісло є ширшим, що дозволяє сидіти навіть трохи боком.

Крісло Naturehike YL04 — це цікава і практична модель. ЇЇ головний недолік — вага, що обмежує область використання виробу. З іншого боку, вона не настільки велика, щоб поступитися комфортом на відпочинку.

Автор serj_32 (Сергій Борисович).

Будь яке використання матеріалів дозволене лише після письмової згоди автора.

Любое использование материалов разрешено только после письменного разрешения автора.