Сумки Mil Tec та інше тактичне спорядження німецького бренду тепер на Fonarik.com


Військове спорядження – найважливіша частина екіпірування солдата, від якої залежить успіх завдання, а іноді і життя. Окремі аксесуари тактичного призначення корисні для цивільних осіб: археологів, рибалок, мисливців та туристів, яким необхідне надійне спорядження під час тривалого перебування далеко від цивілізації.

Ми маємо гарну новину: асортимент магазину Fonarik.com поповнився продукцією нового бренду Mil-Tec – виробника спеціалізованого одягу та аксесуарів для служб безпеки та охоронних структур.

Про бренд Mil-Tec

Mil-Tec – торгова марка із багатою історією. Бренд належить німецькій компанії Sturm, яка почала робити свої перші кроки у 1971 році як оптовий виробник Sturm Handels GmbH. Попервах компанія займалася продажем продукції інших фірм, поки в 1995 не був запущений власний бренд під назвою Mil-Tec. Спочатку він концентрувався тільки на спорядженні одягом європейських військових, але потім розширився і став випускати продукцію і для простих покупців, які ставлять у пріоритет якість і функціональність товарів.

Незважаючи на основний упор на військове спорядження, асортимент Mil Tec Україна підходить у тому числі для полювання, риболовлі та туризму. За 50 років існування на ринку компанія Stump створила достатню кількість одягу та дрібних аксесуарів, щоб користувач відчував себе комфортно незалежно від місцезнаходження та складності погодних умов.

Для зручності орієнтування бренд поділяє продукцію на різні категорії за призначенням, тому людині, яка вперше знайомиться з товарами німецького виробника, простіше вибрати та придбати відповідний виріб.

Торгова марка займається виробництвом продукції різного типу:

Одними із найпопулярніших товарів нарівні зі спеціалізованим одягом є сумки Mil Tec. До категорії входять як дорожні сумки для перенесення важкого спорядження, так і місткі рюкзаки різного об'єму, з якими вже є можливість ознайомитись детальніше у нашому онлайн-магазині Fonarik.com.

Mil Tec рюкзак: особливості товарів бренду

Рюкзак Mil Tec – це функціональний аксесуар, що актуальний для виконання військових завдань, подорожей або полювання і має низку специфічних особливостей:

1. Колір – характерна риса, яка вирізняє всі вироби тактичного типу. Рюкзаки шиються з матеріалів чорного та нейтральних коричневих відтінків, які дозволяють користувачеві злитися з оточенням на тлі природного ландшафту.

2. Основний матеріал – зносостійкий поліестер, який витримує велику вагу та легко очищається від забруднення. За рахунок щільного переплетення волокон тканина відштовхує дрібні частинки бруду і піску, а також має достатню водонепроникність для захисту спорядження від вологи під час зливного дощу протягом декількох годин.


3. Для транспортування масивних речей у сумках Mil Tec призначена одна велика секція та безліч відділень малого розміру, куди поміщається все необхідне – від намету та надувного килимка, до ключів та інших дрібних предметів. За допомогою карабінів на зовніх ременях можна фіксувати дрібні інструменти, мотузки та інші предмети, щоб вони не займали місця в кишенях.


4. Разом із зручністю тактичний рюкзак Mil Tec має важливу характеристику – підвищену місткість. Об'єм грає ключову роль під час вибору: від нього залежить призначення моделі. Основу асортименту складають вироби трьох типів об'єму:

  • Компактні вироби до 20 л – оптимальний вибір для походів вихідного дня. Сюди помістяться продукти харчування для пікніка великою компанією, пляшка води або термос, дрібні речі та техніка. Деякі варіанти можна використовувати як заміну міських сумок.
  • Моделі до 36 літрів – підходящий варіант для любителів багатоденних походів та тих, хто не звик жертвувати комфортом. Це альтернатива туристичним рюкзакам малого розміру, але з великою кількістю невеликих кишень для зручного розподілу дрібних предметів.
  • Рюкзак Mil Tec 50 літрів – містка модель для тривалих подорожей. Це справжня тактична модель з основним відділенням збільшеного об'єму та системою підвіски Molle, що полегшує перенесення на спині важкого спорядження.

5. Дизайн рюкзаків продуманий в такий спосіб, щоб полегшувати транспортування важкого спорядження. Моделі мають м'яку спинку, яка не чинить тиску на хребет та м’язи, а ергономічні плечові ремені шириною близько 5 сантиметрів оснащені регуляторами довжини для підгонки під індивідуальні вимоги користувача.

Ціна на тактичні рюкзаки Mil Tec відрізняється в залежності від об’єму та конструкції моделі. Але незалежно від типу товару виробник гарантує високу якість і довговічність матеріалів, які оцінять як бійці на передовій, так і рядові користувачі.

Ознайомитися з актуальним асортиментом німецького бренду можна у нашому онлайн-магазині Fonarik.com.